• Informacje na temat:

  modernizacja

Artykuły na temat: modernizacja
 • Wzrost produkcji po zakończeniu modernizacji fabryki suszarek do ubrań BSH

  Reprezentująca firmę Marta Kujawa przypomniała, że rozpoczęta w ub. roku modernizacja fabryki suszarek do ubrań BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego obejmie 70 proc. powierzchni zakładu. Zwróciła  uwagę(...), rozbudowane linie umożliwią wdrażanie do produkcji kolejnych nowych wariantów urządzeń - dodała. Zakład w Łodzi jest jedyną tego typu fabryką Grupy BSH na świecie, a modernizacja "jest odpowiedzią...

 • 19 października zaczyna się nabór wniosków na modernizację gospodarstw

  Od 19 października do 17 listopada Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmować wnioski na modernizację gospodarstw rolnych od producentów prosiąt, mleka i bydła mięsnego - ogłosiła Agencja na stronie internetowej.

 • Podwyżki dla funkcjonariuszy i pracowników służb od 2017 r. - Błaszczak

  .... Zgodnie z projektem "ustawy modernizacyjnej" w 2017 r. służby podległe MSWiA otrzymają niemal 1,4 mld zł. Modernizacja obejmie: Policję, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną i Biuro Ochrony...

 • Za 12,2 mln zł netto Qumak, jako konsorcjant firmy Strabag, wykona m.in. oświetlenie nawigacyjne w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Prace, które zostaną przeprowadzone w ramach modernizacji pasa startowego i drogi kołowania "November", mają na celu podniesienie kategorii bezpieczeństwa lotniska.

 • Od 7 kwietnia 2014 Narodowy Bank Polski (NBP) stopniowo będzie wprowadzał banknoty z nowymi i zmodernizowanymi zabezpieczeniami. Jest to pierwsza modernizacja banknotów serii „Władcy polscy”.

 • Europejski Bank Inwestycyjny przeznaczy 650 mln euro na dofinansowanie modernizacji i odnowienie ok. 1150 km linii kolejowych w Polsce - poinformował w czwartek resort finansów. Wartość inwestycji to 1,3 mld euro.

 • Ministerstwo Energii ostrzega, że powinniśmy się przygotować na wyższe rachunki za prąd. Podwyżka będzie spowodowana m.in. modernizacją całej polskiej...

 • Modernizacja wojska - do korekty, marsz!

  Pięć priorytetów; na tyle nas stać - uważa resort obrony. Nie ma pieniędzy na ambitne założenia planu modernizacji armii. Co przykrojone zamierzenia oznaczałyby dla polskiej branży obronnej?

 • Portugalia: Rząd wprowadza roboty do urzędów

  Rząd Portugalii wprowadza do urzędów dużych miast roboty, które będą pomagać w obsłudze petentów. Jak poinformowała minister ds. prezydium rządu i modernizacji administracji Maria Leitao Marques, pierwszy robot wkrótce rozpocznie pracę w urzędzie miasta Porto.

 • Nawet 90 proc. życia spędzamy w budynkach. Nic dziwnego, że warunki, jakie w nich panują, mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Tymczasem wiele domów w Polsce jest przestarzałych i może oddziaływać na nas szkodliwie. Co zrobić, aby były one bezpieczniejsze, a przy okazji bardziej energooszczędne?