• Informacje na temat:

  morski park handlowy

Artykuły na temat: morski park handlowy
 • Polnord SA, jeden z największych deweloperów w Polsce, obchodzący w tym roku swoje 40-lecie, rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach drugiego etapu osiedla Fotoplastykon w Gdańsku. Na klientów czeka 161 lokali, które powstaną w trzech kameralnych budynkach - dwóch czteropiętrowych i jednym trzypiętrowym.

 • List intencyjny podpisany - polskie stocznie wybudują promy dla PŻG

  Polski Fundusz Rozwoju podpisał dzisiaj porozumienie w sprawie utworzenia konsorcjum inwestycyjnego, które zbuduje w polskich stoczniach dwa pełnomorskie promy pasażersko-samochodowe dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej.

 • Na "oryginalny, wyjątkowy i niepowtarzalny projekt" pójdzie 260 mln zł

  Przy stadionie piłkarskim PGE Arena władze Gdańska chciałyby stworzyć centrum rekreacji, znane w całym kraju. Ogłoszono poszukiwanie inwestorów chcących zagospodarować teren o powierzchni prawie 4,7 ha. Zakłada się, że realizacja projektu potrwa 5-6 lat.

 • Zarząd BLIRT S.A. (Emitent) informuje, że w związku z upływem kadencji Rady Nadzorczej Spółki, w dniu 30.06.2015 r. powołana została nowa Rada Nadzorcza...

 • Czynsze najmu lokali użytkowych bywają zróżnicowane

  Powierzchnie biurowe na rynku wtórnym, w obiektach starszych i mniejszych niż nowe inwestycje deweloperskie, zazwyczaj są pomijane w analizach dużych firm monitorujących rynek nieruchomości komercyjnych. A przecież duża liczba podmiotów szuka lokali właśnie w tym zasobie. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, na przykładzie ofert WGN, jak wygląda ten rynek w wybranych miastach regionalnych i w Warszawie. Porównaliśmy też czynsze najmu do stawek w nowoczesnych inwestycjach biurowych.

 • W Gdańsku powstał pierwszy w Polsce nowy typ parku handlowego będącego połączeniem outletu z centrum handlowym - informuje "Puls Biznesu".

 • W Polsce się opłaca

  Nie tylko duże koncerny, ale także mniejsze firmy z Zachodu chcą otwierać produkcję w Polsce. W ubiegłym roku zagraniczni inwestorzy zainwestowali u nas 7,7 mld dolarów. Pracę dzięki temu dostanie 51 tys. osób.

 • KERM przyjął i rekomendował Radzie Ministrów przedłożony przez ministra gospodarki dokument - Efekty funkcjonowania specjalnych stref ekonomicznych oraz propozycje zmian obszarów.

 • Goodman rozpoczął budowę Pomorskiego Centrum Logistycznego w Gdańsku o docelowej powierzchni 500 000 m kw.

  Goodman, globalny ekspert w dziedzinie powierzchni logistycznych i biznesowych, rozpoczął budowę strategicznego projektu Pomorskiego Centrum Logistycznego w bezpośrednim sąsiedztwie terminala kontenerowego DCT Gdańsk - największego głębokowodnego portu kontenerowego na Bałtyku. Centrum logistyczne, które jest największym tego typu przedsięwzięciem w Północnej Polsce, będzie miało docelową

 • Zlokalizowany w północnej części Starego Mokotowa wysokiej klasy biurowiec Rakowiecka City został nabyty przez Ambasadę Republiki Turcji. Należąca dotychczas do spółki z Grupy PHN modernistyczna kamienica została wcześniej odrestaurowana i przekształcona w komfortowy biurowiec klasy A. Transakcja wpisuje się w strategię Grupy PHN zakładającą optymalne wykorzystanie kapitału zaangażowanego w poszczególne projekty.