• Informacje na temat:

  most polnocny

Artykuły na temat: most polnocny
 • Helgoland - oferta na lato

  .... W przypadku kelnerów i kucharzy niezbędne jest też kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie. Dubaj Morza Północnego Szansę na wielki rozwój turystyczny wyspy miała dać budowa ogromnego mostu...

 • GDDKiA dokonała w piątek ponownego wyboru oferty w przetargu na zaprojektowanie i budowę północnej obwodnicy Krakowa w ciągu drogi ekspresowej S52, po tym jak z postępowania została wykluczona najtańsza oferta złożona przez konsorcjum z udziałem firmy chińskiej.

 • Gdzie są oferty pracy: Czyste technologie

  ...pracowników. Zatrudnienie zwiększają także producenci energooszczędnych materiałów budowlanych. ZOBACZ FILM: Most energetyczny Kolejny obszar wzrostu to tzw. inteligentne sieci energetyczne...

 • Krajowa Izba Odwoławcza wykluczyła z przetargu na północną obwodnicę Krakowa konsorcjum z udziałem firmy chińskiej, które wygrało to postępowanie. Minister infrastruktury zapowiedział, że będzie dążył do zwiększenia finansowania zadania, aby zostało ono zrealizowane.

 • Nowe przykłady marnotrawstwa w RFN. Chodzi o grube miliony

  Eleganckie kosze na śmieci, schody dla ryb tam, gdzie nie ma ryb czy most w szczerym polu. Nowa "Czarna księga" niemieckiego Związku Podatników dokumentuje przykłady marnotrawstwa podatków demaskując ponad 100 absurdów.

 • Porty na fali

  Przy porównywalnym zarządzaniu i programach inwestycyjnych przyszłość czterech głównych portów morskich rysuje się dobrze, ale różnie. Decydują warunki naturalne i... uśmiech koniunktury.Na to też m.in. liczy zarząd Morskich Portów Szczecin Świnoujście. Także ten zespół jest wpisany, podobnie jak porty trójmiejskie, w plan korytarza Bałtyk-Adriatyk i Morze Północne-Bałtyckie, europejskiej sieci TEN-T. Ale położenie obu portów zachodniopomorskich najbardziej predestynuje je do obsługi tranzytu.

 • Raport bieżący nr 49/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Vistal Gdynia S.A. w restrukturyzacji ("Spółka”) informuje, że dnia...

 • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Polsce

  Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Poznaniu i Stargardzie w zwiększenie możliwości produkcyjnych fabryk, poszerzenie oferty produktowej oraz udoskonalenie obsługi klienta.

 • - Na Zachodzie zwyżki giełdowych indeksów. Rajd na globalnych rynkach akcji nabiera tempa, a Europa nie pozostaje w tyle. Na rynkach jest dużo optymizmu i oczekiwań, że działania podejmowane przez nową amerykańską administrację wesprą mocno gospodarkę USA - wskazują maklerzy.

 • Dynamiczny rozwój gospodarki Meksyku szansą dla polskich eksporterów

  Bliskość ogromnych rynków zbytu oraz coraz szybszy wzrost gospodarczy powodują, że Meksyk staje się atrakcyjny dla polskich firm. Szczególnie korzystne perspektywy stwarza firmom motoryzacyjnym i górniczym. Tamtejszy sektor automotive jest jednym z największych na świecie, a prywatne nakłady na inwestycje wydobywcze w ciągu najbliższych czterech lat mają ulec potrojeniu.