• Informacje na temat:

  most polnocny

Artykuły na temat: most polnocny
 • Helgoland - oferta na lato

  .... W przypadku kelnerów i kucharzy niezbędne jest też kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie. Dubaj Morza Północnego Szansę na wielki rozwój turystyczny wyspy miała dać budowa ogromnego mostu...

 • Nowe przykłady marnotrawstwa w RFN. Chodzi o grube miliony

  Eleganckie kosze na śmieci, schody dla ryb tam, gdzie nie ma ryb czy most w szczerym polu. Nowa "Czarna księga" niemieckiego Związku Podatników dokumentuje przykłady marnotrawstwa podatków demaskując ponad 100 absurdów.

 • Gdzie są oferty pracy: Czyste technologie

  ...pracowników. Zatrudnienie zwiększają także producenci energooszczędnych materiałów budowlanych. ZOBACZ FILM: Most energetyczny Kolejny obszar wzrostu to tzw. inteligentne sieci energetyczne...

 • Porty na fali

  Przy porównywalnym zarządzaniu i programach inwestycyjnych przyszłość czterech głównych portów morskich rysuje się dobrze, ale różnie. Decydują warunki naturalne i... uśmiech koniunktury.Na to też m.in. liczy zarząd Morskich Portów Szczecin Świnoujście. Także ten zespół jest wpisany, podobnie jak porty trójmiejskie, w plan korytarza Bałtyk-Adriatyk i Morze Północne-Bałtyckie, europejskiej sieci TEN-T. Ale położenie obu portów zachodniopomorskich najbardziej predestynuje je do obsługi tranzytu.

 • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Polsce

  Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Poznaniu i Stargardzie w zwiększenie możliwości produkcyjnych fabryk, poszerzenie oferty produktowej oraz udoskonalenie obsługi klienta.

 • - Na Zachodzie zwyżki giełdowych indeksów. Rajd na globalnych rynkach akcji nabiera tempa, a Europa nie pozostaje w tyle. Na rynkach jest dużo optymizmu i oczekiwań, że działania podejmowane przez nową amerykańską administrację wesprą mocno gospodarkę USA - wskazują maklerzy.

 • Dynamiczny rozwój gospodarki Meksyku szansą dla polskich eksporterów

  Bliskość ogromnych rynków zbytu oraz coraz szybszy wzrost gospodarczy powodują, że Meksyk staje się atrakcyjny dla polskich firm. Szczególnie korzystne perspektywy stwarza firmom motoryzacyjnym i górniczym. Tamtejszy sektor automotive jest jednym z największych na świecie, a prywatne nakłady na inwestycje wydobywcze w ciągu najbliższych czterech lat mają ulec potrojeniu.

 • Już niedługo Gdańsk głównym konkurentem portów niemieckich i Beneluksu?

  Marzy się nam w Gdańsku port piątej generacji, a także stworzenie w Polsce logistycznego hubu - mówi Piotrowi Stefaniakowi Łukasz Greinke, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk.

 • Raport bieżący nr 26/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Reinhold Europe AB (Spółka) niniejszym...

 • PSE: W 2016 r. udało się oddalić widmo katastrofy

  Latem 2016 r. udało się oddalić widmo katastrofy w polskim systemie elektroenergetycznym - ocenił prezes Polskich Sieci Elektroenergetycznych Eryk Kłossowski. Stało się tak m. in. dzięki przesunięciu remontów bloków, importowi i przesuwnikom fazowym.