• Informacje na temat:

  multimedia internet

Artykuły na temat: multimedia internet
 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  ...komunikację cyfrową. - Znaleźli mnie spece z firmy headhunterskiej, szukali menedżera do Multimedia Polska w Kaliszu - telewizja kablowa i internet. Poszedłem. Przejmowaliśmy maluchów, mniejsze firmy...

 • Grupa Multimedia Polska ogłosiła strategię rozwoju, której celem jest przekształcenie z operatora telekomunikacyjnego w ogólnopolskiego dostawcę zintegrowanych usług dla domu i firm. W ramach nowej(...) telekomunikacyjną. Tym samym, z oferty Multimedia mogą już korzystać mieszkańcy oraz MŚP na terenie całego kraju.

 • Szkoła, kuźnia niewolników

  ...kulturą. Wszystko zaczęło się przecież od udostępniania muzyki... - W XX w. dostęp do informacji elektronicznej był równie ograniczony jak dostęp do książek w średniowieczu. Z internetu korzystać mogły(...) się też edukacja domowa, wolnościowa, przestrzenna. - Szkoła przyszłości powinna być konstruowana na wzór internetowych hiperłączy, burzyć mury, ale zarazem uruchamiać dynamiczną, elastyczną kulturę...

 • Przychody Grupy Multimedia Polska w I półroczu 2016 r. wyniosły 365,4 mln zł. Oznacza to wzrost o 15 mln zł tj. 4,3 proc. w porównaniu do tego samego okresu w 2015 r.

 • Przychody Grupy Multimedia Polska w 2015 r. wyniosły 709,5 mln zł i były na podobnym poziomie, jak przed rokiem.

 • HAWE Telekom i Multimedia Polska podpisały umowę, na mocy której jeden z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej oraz usług telekomunikacyjnych wydzierżawił od HAWE Telekom międzymiastowe łącze teletransmisyjne o przepływności 100G. Realizacja kontraktu nastąpiła po szczegółowych testach wydajności sieci światłowodowej. Spółki liczą na dalszy rozwój współpracy.

 • Przychody Grupy Multimedia Polska w I kwartale 2016 r. wyniosły 181 mln zł, co oznacza wzrost o 3,5% w porównaniu do I kwartału 2015 r.

 • Prezes UOKiK wydał decyzję dotyczącą Multimedia Polska

  Klienci operatora telekomunikacyjnego Multimedia Polska odzyskają abonament za dwa miesiące, dostaną 50 minut albo 5 GB internetu. Operator uniknął kary, bo wyeliminuje skutki swoich praktyk - poinformował w czwartek UOKiK.

 • UPC Polska wycofało wniosek o przejęcie kontroli nad spółką Multimedia Polska - poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w piątkowym komunikacie. Zdaniem UOKiK w wyniku koncentracji mieszkańcy kilkunastu miast mogliby płacić więcej za internet i telewizję kablową.

 • UOKiK: Przejęcie Multimedia Polska ograniczy konkurencję

  UOKiK skierował do drugiego etapu postępowanie w sprawie przejęcia przez Vectrę kontroli nad spółką Multimedia Polska. Zdaniem kontrolującego, w tej sprawie istnieje ryzyko ograniczenia konkurencji.