• Informacje na temat:

  muzyki polo tv

Artykuły na temat: muzyki polo tv
 • Ile się zarabia na graniu disco polo? Największe gwiazdy bogacą się nie tylko dzięki muzyce

  Disco polo wraca do głównego obiegu i wchodzi na salony. A z nim puchną portfele największych gwiazd gatunku. Ich głównym źródłem dochodów są oczywiście koncerty. Ale czy tylko? Na czym jeszcze zarabiają najbardziej znane zespoły i artyści gatunku disco polo?

 • Na rynku pozostaną tylko kanały z disco polo?

  Jak poinformował "Press", Telewizja Polsat szykuje się do zmian w swoim kanale muzycznym Muzo.tv, prezentującym rock. Wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskiem o zmianę nazwy na Polsat Music. Po metamorfozie stacja będzie prezentować teledyski z muzyką pop.

 • Muzyka: Dynamicznie rośnie sprzedaż płyt

  Ostatnie 12 miesięcy było bardzo dobre dla polskiego rynku muzycznego. Rosła zarówno sprzedaż płyt CD, jak i winylowych, a dodatkowo dynamicznie rozwijał się kanał cyfrowy. Dzięki serwisom streamingowym Polacy kupują na płytach coraz lepszą muzykę - mówi dyrektor zarządzający Warner Music Poland. Wśród najlepiej sprzedających się albumów większość stanowią polscy wykonawcy.

 • Muzyka klasyczna nie jest niszowa! Jak wynika z danych zebranych przez Główny Urząd Statystyczny, w 2014 r. słuchało jej 18,9 proc. Polaków. To jedynie o 4,6 proc. mniej niż w przypadku uznawanego za bardzo popularne disco polo. Dodatkowo 6 proc. z nas chodziło na koncerty muzyki poważnej do filharmonii. Dla porównania odsetek słuchaczy innych koncertów był tylko nieco ponaddwukrotnie wyższy

 • Czy nowe kanały TVP odniosą sukces?

  Jeśli Telewizja Polska zdecyduje się uruchomić dwie stacje muzyczne, to wejdzie na bardzo trudny rynek. W Polsce mamy bowiem rekordowo dużo kanałów muzycznych.

 • VH1 Polska znowu zakończy nadawanie?

  Jak wynika z informacji portalu Media2, muzyczny kanał VH1 Polska z końcem stycznia zakończy nadawanie na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych w dotychczasowej postaci. Nowa odsłona ma być "uspójniona" z VH1 European. Kanał, który wiele razy przechodził już metamorfozy, nie miał zadowalających wyników oglądalności. Czy już wkrótce VH1 Polska całkowicie zniknie z rynku?

 • Na uruchomienie 8TV i nową wersję Eska TV czekaliśmy od wielu tygodni. Na pierwszy rzut oka rewolucji nie ma, tylko dwie stacje grające przede wszystkim muzykę.

 • Zakazać zmian profilu kanałom naziemnym!

  Jeśli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyli się do wniosku Grupy ZPR Media, to platformy cyfrowe i producenci satelitarnych tunerów FTA powinni do niej wysłać szampana. Spółka chce bowiem zmienić nazwę i profil muzycznego kanału Eska TV. Ma teraz nazywać się Ósemka TV i nadawać więcej programów rozrywkowych.

 • Senat przyjął informację z działalności RMN i sprawozdanie KRRiT za 2016 r.

  Senat wczoraj wieczorem przyjął informację o działalności Rady Mediów Narodowych w 2016 r. oraz sprawozdanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z działalności w ub. roku. W 2016 r. Telewizja Polska na programy wydała 1 mld 697 mln zł, abonament RTV pokrył z tego zaledwie 21,5 proc.

 • Jak promować polskie zabytki?

  Czy dolnośląski Zamek Czocha będzie siedzibą dla fanów Harry'ego Pottera, którzy zorganizują tam szkołę czarnoksiężników? Niedawno głośno o tej inicjatywie było w mediach. Czy ma jakiekolwiek racje bytu? Wątpliwe, bo Zamek Czocha nie jest na sprzedaż. W każdym razie nawiązanie do kultury popularnej wypromowało rodzimy zabytek na całym świecie...