• Informacje na temat:

  na czym dobrze zarobić

Artykuły na temat: na czym dobrze zarobić
 • Instytucje finansowe - tutaj można dobrze zarobić

  ...realne wyniki sprzedaży. Ile można zarobić? Według Przeglądu Wynagrodzeń w Instytucjach Finansowych 2013/2014 Michael Page, miesięczne wynagrodzenie brutto* kierownika ds. komunikacji marketingowej wynosi od 10 do 24 tys. zł, przy czym w przypadku kierownika komunikacji marketingowej online najczęściej spotykana pensja w domu maklerskim forex sięga 16 tys. zł. Na stanowisku dyrektora marketingu...

 • Na procencie składanym dobrze się wychodzi

  Sukces długoterminowego oszczędzania bierze się z systematyczności wpłat oraz magii działania procentu składanego. Odkładając od 2008 do 2018 r. co dwa miesiące tysiąc złotych na lokacie, osoba wybierająca najlepsze oprocentowanie, zarobiła o 3,2 tys. zł więcej niż ktoś, kto decydował się na przeciętny depozyt. Procent składany to jeden z sekretów finansów osobistych.

 • Idą święta, czyli czas na zarobienie dodatkowych pieniędzy

  Zbliża się najlepszy okres handlowy w roku. Święta Bożego Narodzenia to dla firm czas znacznego wzrostu sprzedaży, a także zwiększonej pracy, wymagającej zatrudnienia dodatkowych pracowników. Informacji, jakie branże potrzebują rąk do pracy, gdzie znaleźć oferty oraz kto może zarobić najwięcej, udziela ekspert LeasingTeam.

 • W tym roku będzie można zarobić na akcjach rynków dojrzałych, głównie USA i Japonii

  Według Biura Maklerskiego Deutsche Bank Polska w tym roku powinny dać zarobić akcje, głównie amerykańskie, ale także japońskie. Dla polskiego rynku akcji rok może być dobry pod warunkiem ogłoszenia programu budowy kapitału na sensownych założeniach oraz usunięcia wiszącego nad bankami widma przewalutowania kredytów frankowych na szkodzących bankom zasadach.

 • Wakacyjny wyjazd na saksy pozwala dobrze zarobić

  ...znajomością języka obcego. Przykładowo, kierowca ciężarówki w Niemczech może zarobić nawet do 2580 euro, ale potencjalny kandydat musi posiadać odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do prowadzenia...

 • Stawka WIBOR plus 2,5-4,5 proc. to zarobek, na jaki można liczyć przy zakupie obligacji korporacyjnych nieobarczonych przesadnym ryzykiem. To znacznie lepiej niż na lokacie, zwłaszcza że jak podkreślają eksperci, ryzyko spadku WIBOR-u jest niskie. Jednak by inwestycja przyniosła zysk, inwestor musi rozważnie dobrać emitenta i ocenić prawdopodobieństwo, że spłaci on dług w terminie i obiecanej wysokości.

 • ZUS dobrze zarobił na zleceniach. Umowy o dzieło też zostaną oskładkowane?

  Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność". Przy czym dodaje, że Solidarność chce jak najszybszego oskładkowania wszystkich tytułów ubezpieczenia (czyli od realnego poziomu uzyskiwanych dochodów przez...

 • Apartament w hotelu na własność - czy to opłacalne?

  Niskie stopy procentowe zachęcają do inwestowania w nieruchomości na wynajem. Jednymi z alternatyw, które stopniowo zyskują ugruntowanie na rynku, są tzw. apart i condohotele. Czy tego typu forma, czyli kupno pokoju hotelowego lub apartamentu, jest warta zainteresowania?

 • Ile można zarobić na pisaniu?

  Na pisaniu książek też można dobrze zarobić. Rekordowe kwoty sięgają nawet 95 mln dolarów rocznie. James Patterson, słynny amerykański autor thrillerów i powieści kryminalnych, w ciągu ostatnich trzech lat zarobił ponad 275 mln dolarów.

 • Szkolny sklepik - biznes, na którym zarobisz 3000 złotych miesięcznie

  Prowadzenie sklepiku szkolnego to biznes z misją. Można na nim zarobić nawet 3000 złotych miesięcznie.