• Informacje na temat:

  na czym mozna zarobic pieniadze

Artykuły na temat: na czym mozna zarobic pieniadze
 • Wciąż można dobrze zarobić za granicą

  Na emigracji przebywa około 2,5 mln Polaków i liczba ta stale rośnie. 90 proc. emigrantów pracuje w Europie, a od chwili decyzji Wielkiej Brytanii o brexicie większość szuka pracy w Niemczech i Holandii. Praca na Zachodzie wciąż jest atrakcyjna dla Polaków, bo mogą tam zarobić kilkakrotnie więcej niż w Polsce za tę samą pracę. Szczególnie widoczne jest to w branży ogólnobudowlanej i w zawodach związanych z opieką domową.

 • Ile można zarobić na mieszkaniu na wynajem?

  Gdańsk i Warszawa oferują nie tylko wysokie zyski z inwestycji w mieszkanie na wynajem, ale i wysoką płynność rynku. Po stronie minusów należy zaś wpisać wysoką jak na polskie warunki barierę wejścia - nie każdego stać na to, by kupić atrakcyjne mieszkanie w tych miastach.

 • Ile można zarobić prowadząc blog lub własny portal?

  ...prowadzący bloga "Jak oszczędzać pieniądze" - niczym spółka akcyjna - regularnie publikuje finansowe efekty swojej działalności oraz dzieli się swoim doświadczeniem w zarabianiu na blogu. Również...

 • Co Polacy zrobiliby z 5 milionami złotych?

  Najpierw mieszkanie, następnie edukacja dzieci i... wsparcie organizacji charytatywnych - to trzy główne cele, na które Polacy wydaliby pieniądze, gdyby wygrali lub otrzymali w spadku 5 mln zł. Jeśli chodzi o szeroko rozumiane przyjemności, największą popularnością cieszą się dalekie podróże. Spora część ankietowanych skorzystałaby z okazji do spełnienia marzeń o własnej firmie. Jej założenie deklarowała co piąta osoba. W swoim najnowszym badaniu Deutsche Bank sprawdził, co zrobiliby Polacy,...

 • Ile można zarobić na świątecznych porządkach?

  Święta Bożego Narodzenia związane są z dużymi wydatkami. Trzeba przygotować kolację wigilijną i kupić prezenty. Z pewnością grudniowe świętowanie nadwyręża budżet niejednej rodziny. Z drugiej jednak strony są one doskonałą okazją, aby zarobić dodatkowe pieniądze. W internecie pojawia się znaczna ilość ogłoszeń osób świadczących usługi sprzątania. Ile zarabiają osoby porządkujące cudze domy?

 • Czy na rynku Forex można zarobić? Ryzyko a stopa zwrotu

  Rynek Fx to przede wszystkim możliwości na pomnażanie kapitału. Nie jest to jednak zadanie łatwe, chociaż może się tak na początku wydawać.

 • W tym zawodzie zarobisz nawet 80 tysięcy złotych za godzinę pracy

  .... dolarów nie wydaje się więc wcale kwotą wygórowaną. Piłkarzyki, czyli test dla pracodawców Czym konkretnie zajmują się milenijni konsultanci? Lindsey Pollak, który doradza m.in. Estee Lauder oraz...

 • Pieniądze w grze

  Finały mistrzostw Europy w piłce nożnej to bez wątpienia sportowe święto dla kibiców i państw organizujących imprezę. Dla UEFA to biznesowe żniwa. Średnio mecze w finałach Euro przyciągają przed telewizory ponad 150 mln kibiców, a spotkania ostatniej fazy nawet dwa razy więcej.

 • ...faktu. PANI: Czym właściwie jest żądza pieniądza? Dr Wiesław Baryła: To bardzo stare, szacowne pragnienie. Powstało na fundamencie motywacji do(...) skomplikowani? Oprócz szacunku i sukcesu potrzebują pasji, miłości, poczucia szczęścia. No, a czymże jest szczęście, jeśli nie zaspokojeniem potrzeb? Problem w tym, że patrzymy na nie z punktu widzenia...

 • Dług statystycznie niewidoczny. Urzędnicy kombinują, jak niezauważalnie pożyczyć pieniądze

  Pilotażowa emisja obligacji skarbowych dla Bankowego Funduszu Gwarancyjnego pozwala Ministerstwu Finansów pożyczyć pieniądze w sposób niezauważalny dla Brukseli.