• Informacje na temat:

  na czym najlepiej zarobic

Artykuły na temat: na czym najlepiej zarobic
 • Dobra pensja na start - po jakich kierunkach studiów można zarobić najlepiej?

  ...wyglądają zarobki absolwentów poszczególnych kierunków? Niewątpliwie w grupie najlepiej zarabiających są osoby, które ukończyły kierunki związane z IT czy inżynierią. - Powyższe dane po raz kolejny(...) z danych Pracuj.pl, wraz ze wzrostem doświadczenia adekwatnie rosną pensje najlepiej zarabiających absolwentów, a w czołówce utrzymują się wciąż te specjalizacje, w których to na starcie zarabia się...

 • Podatek (nie)solidarnościowy. Zapłacą tylko najlepiej zarabiający

  "Nie planuję żadnych nowych podatków. My podatki obniżamy" - zapowiadał w listopadzie 2017 r. ówczesny minister finansów Mateusz Morawiecki. Pół roku później, już jako premier, deklaruje on wprowadzenie kolejnego obciążenia fiskalnego. Tzw. podatek solidarnościowy ma objąć 0,5 proc. najlepiej zarabiających w kraju.

 • Najlepiej zarabiające modelki w 2016 roku

  Magazyn "Forbes" opublikował listę najlepiej zarabiających modelek w 2016 roku. Jak się okazuje kobiety na swojej urodzie mogą zarobić całkiem nieźle.

 • Które fundusze dały zarobić najwięcej?

  - W kwietniu najwięcej dały zarobić fundusze akcji europejskich rynków rozwiniętych (+3,9%) - Największych strat doświadczyły fundusze akcji tureckich (-5,7%).

 • Najlepiej zarabiające aktorki w 2015 roku

  Najlepiej zarabiającą aktorką w 2015 roku została Jennifer Lawrence, znana z ról w takich filmach jak "Igrzyska śmierci", seria "X-men", czy "American Hustle". Jej zarobki brutto osiągnęły wartość 52 mln dolarów. Kolejna w zestawieniu jest Scarlett Johansson z przychodem rzędu 35,5 mln dolarów. Szczególny sukces zapewniły jej takie produkcje jak: "Avengers: Czas Ultrona" i "Lucy".

 • Wciąż można zarobić na inwestycji w mieszkanie na wynajem

  Istniejące ryzyka nie odstraszają inwestorów - popularność zakupu mieszkania na wynajem rośnie z roku na rok. Kuszą szanse na atrakcyjny zysk - w badanych przez Home Brokera i Domiporta.pl miastach można zarobić średnio 5,2 proc. i to na rękę, już po zapłaceniu podatku i innych opłat.

 • Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa potrzebny od zaraz. To jedna z najlepiej opłacanych branż

  ...- Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, na których eksperci firmy prowadzą wykłady oraz współtworzą kursy. - Cyberbezpieczeństwo jest jedną z najlepiej opłacanych...

 • Kto zarobi na świątecznych pożyczkach?

  W grudniu sprzedaż pożyczek krótkoterminowych, tzw. chwilówek, wzrasta o blisko 25 proc. Starsi częściej pożyczają na same święta, młodsi - na prezenty. Jak podejmują decyzję o skorzystaniu z usług danego pożyczkodawcy? Dowiedz się, dlaczego niektóre firmy tracą klientów, a inne zyskują.

 • Praca w IT - gdzie zarobisz najwięcej?

  Branża IT, która jest uważana za jedną z lepiej opłacanych, oferuje pracownikom stawki znacznie wykraczające poza średnią krajową, wynoszącą niewiele ponad 4000 zł. Wśród popularnych języków programowania najlepiej zarabiają programiści aplikacji mobilnych - 7200 zł miesięcznie oraz programiści JAVA - o 200 zł mniej. Gdzie warto pracować, w jakiej firmie i specjalizacji, aby zarobić najwięcej?

 • Zadane w tytule pytanie nie popadając w przesadę można nazwać "nieprzemijającym". Wciąż nurtuje nowe pokolenia pracowników i przedsiębiorców. Na czym tak naprawdę polega? Poznaj wady i zalety oszczędzania oraz inwestowania. A potem zarządzaj swoimi finansami najlepiej jak potrafisz.