• Informacje na temat:

  na czym zarobić kase

Artykuły na temat: na czym zarobić kase
 • Ile się zarabia na kasie w Biedronce, Lidlu, Tesco? Konkretne dane

  Pracując na kasie, można zarobić około 2,8 tys. zł brutto. To o ponad tysiąc złotych więcej niż wynosi płaca minimalna. Ostatnio podwyżki dla pracowników zapowiedziały Lidl i Biedronka.

 • Morawiecki zarobi na wczesne emerytury

  Po maju deficyt jest najniższy od ćwierć wieku. Dobra koniunktura napełnia budżet, a dzięki poprawie ściągalności podatków w kasie państwa jest coraz więcej luzu. Przyszły rok będzie jednak trudny.

 • Gdzie w fast foodach zarobimy najwięcej?

  ...średnio 6 euro na godzinę. Przy czym osoby w wieku powyżej 23 lat zaczynają od stawki na poziomie 8,63 euro. Zarobki poniżej tej kwoty wynikają z niższych stawek przewidzianych dla młodocianych(...) grupie Team Leader. Pracownik na kasie pracuje zazwyczaj minimalną stawkę w wysokości 6,31 funta. W Niemczech KFC zatrudnia ponad 3 tys. pracowników. Można zarobić 7-8 euro na godzinę. W zależności od...

 • Wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Ruch żyje tylko dzięki kredytom

  Siedem lat restrukturyzacji czołowego kolportera prasy przyniosło ponad 0,5 mld zł strat, wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Firma wciąż funkcjonuje dzięki uprzejmości Alior Banku i niepłaceniu rachunków wydawcom. Są jednak i tacy, którzy na tym korzystają.

 • Kasa czy umowa? Co wybierają Polacy?

  ...mogli zarobić więcej. Wynagrodzenie ważniejsze niż prawo? Z badania Praca.pl wynika, że jednak wysokość wynagrodzenia ma dla pracownika kluczowe znaczenie. 10 proc. różnicy w wysokości wynagrodzenia(...), jakie pytania z tego zakresu pojawiają się na internetowych forach. Pracownicy, zwłaszcza ci, którzy mają jeszcze niewielkie doświadczenie zawodowe, często nie mają jasności, z czym wiąże się dla...

 • Felieton: Czy nasze depozyty są bezpieczne?

  Część naszych rodaków posiadających oszczędności decyduje się zdeponować je na lokatach. Skoro dziś instytucje finansowe płacą tak liche odsetki, warto się zastanowić, gdzie te środki ulokować, aby nie stracić. Lepiej w banku, czy może w jednym ze SKOK-ów?

 • Łatwa kasa w kilka minut

  Od 90 do nawet 200 euro w kilka minut można było zarobić, odpowiadając na oferty pracy przesyłane na e-maile. Zarobek imponujący, ale krótkotrwały. Kto skusił się na duże pieniądze, może mieć kłopoty. "To cyberprzestępstwo i pranie brudnych pieniędzy" - ostrzega policja i specjaliści od informatyki śledczej.

 • Czas skończyć z mitem, że budżet państwa jest nasz. Im skuteczniejsza KAS, tym gorzej dla nas

  Każdy rząd marzy o tym, by ściągalność podatków wynosiła 100 proc. Czy byłoby to pożądane? W warunkach, które stwarza nasz system podatkowy - nie.

 • Czysty interes - jak zarobić na sprzątaniu

  ...zarobić i trochę odłożyć w trakcie sezonu, bo na przykład koszty podróży nie są zbyt wysokie. Trzeba się tylko pozytywnie nastawić, wtedy będzie łatwiej - uważa Dorota Sigda. Wiola Starczewska wykonywała...

 • K. Baca-Pogorzelska: Związkowcy szykują "hatakumbę" w PGG

  "Kasa misiu, kasa" chciałoby się rzec. Strona społeczna Polskiej Grupy Górniczej szykuje skok na kasę? Wcale się nie dziwię, skoro pracodawca pudrując trupa ogłasza wielki sukces.