• Informacje na temat:

  nadawca

Artykuły na temat: nadawca
 • Czołowi dziennikarze BBC zgodzili się na obniżkę pensji

  Sześciu czołowych dziennikarzy BBC zgodziło się na obniżkę swoich pensji po proteście dziennikarki BBC w Chinach przeciwko dyskryminacji płacowej kobiet - podał w piątek na swoich stronach internetowych nadawca.

 • TVP testuje nowe badania oglądalności. Nadawca będzie wykorzystywać internet rzeczy i specjalne opaski do analizy zachowań widzów

  Telewizja Polska pracuje nad udoskonaleniem własnego systemu pomiarów oglądalności. Publiczny nadawca korzysta w tej chwili z rozwiązania bazującego na danych z dekoderów Netii. Równolegle prowadzi pilotażowe testy nowego systemu telemetrycznego opartego o internet rzeczy i specjalne opaski dokładnie rejestrujące zachowania widzów przed telewizorami.

 • Odpowiada Paweł Majtkowski, Poczta Polska: O takiej możliwości może zdecydować tylko nadawca paczki (warto więc to ustalić ze sprzedawcą przed zakupem). Jest to możliwe przy zamawianiu pobraniowej(...) w obecności doręczyciela. Jeśli towar będzie niezgodny z tym, co zadeklarował nadawca, nie musi Pani za niego płacić i go odbierać.

 • Nadawca publiczny pozywa wicekanclerza Austrii

  Austriacki nadawca publiczny ORF pozwał wicekanclerza Heinza-Christiana Strachego z prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPOe), który na Facebooku oskarżył go - i jednego z jego prezenterów - o kłamstwo.

 • Na razie można tylko czekać. By można było złożyć na poczcie reklamację, od nadania przesyłki musi minąć 14 dni roboczych. Jeśli się nie odnajdzie, pani Ewa może liczyć jedynie na niewielkie odszkodowanie. Według art. 88 Prawa pocztowego w razie zaginięcia przesyłki poleconej poczta wypłaca kwotę, jakiej zażąda nadawca, nie więcej jednak niż 50-krotność opłaty za polecenie. Ile to będzie? Na...

 • Publiczny francuski nadawca Radio France zwolni w ciągu trzech lat od 270 do 390 pracowników, by poczynić oszczędności, które są konieczne ze względu na obniżenie dotacji rządowej - poinformowały zarząd firmy i związki zawodowe.

 • ...płatności za transakcję. Może to być BEN (wówczas wszystkie koszty obciążą odbiorcę przelewu), SHE (koszty zostaną podzielone pomiędzy nadawcę i odbiorcę) oraz OUR (koszty ponosi nadawca). Jeżeli chcemy...

 • Publiczny nadawca BBC zostanie sprywatyzowany?

  Londyński think tank The Institute of Economic Affairs (IEA) wzywa brytyjskie władze do sprywatyzowania najstarszego w świecie publicznego nadawcy BBC (British Broadcasting Corp.).

 • PAMIĘTAJ! Reklamację z tytułu niewykonania usługi pocztowej można zgłosić najpóźniej w terminie 12 miesięcy od dnia nadania przesyłki.

 • Europejska Unia Nadawców apeluje do marszałka Sejmu w sprawie ustawy medialnej

  Europejska Unia Nadawców krytycznie o projekcie ustawy medialnej autorstwa PiS, którym prawdopodobnie jeszcze dziś zajmie się Sejm. EBU wysłała w tej sprawie pismo do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, prosząc o przemyślenie proponowanych zmian.