• Informacje na temat:

  najbardziej popularne samochody w polsce

Artykuły na temat: najbardziej popularne samochody w polsce
 • Gdzie brakuje rąk do pracy? Oto najbardziej deficytowe specjalizacje w Polsce

  ...robotników, składających samochody. Kolejny problem sektora to słaba współpraca nauki z biznesem oraz mała innowacyjność na kierunkach technicznych w Polsce. Najlepszych specjalistów z tej dziedziny(...)Deficytowe specjalizacje w Polsce Badanie specjalizacji o największym zapotrzebowaniu na pracowników przeprowadziła firma Work Service. Natomiast dane dotyczące najpopularniejszych kierunków studiów...

 • "Gazeta Polska": gminy chcą polskiego e-busa

  Czeka nas wielka przesiadka z autobusów napędzanych sinikami spalinowymi do e-busów. Jednak prawdziwa rewolucja w komunikacji miejskiej nastąpi dzięki rządowemu Programowi Rozwoju Elektromobilności, który właśnie startuje - informuje "Gazeta Polska"

 • Najbardziej poszukiwane zawody w Europie

  ...miesięcznie. Włochy Wiadomości z Włoch są chyba najbardziej zaskakujące. Oto zmagająca się z kryzysem ojczyzna pizzy cierpi na brak... pizzerów. Jak to możliwe? Jak podaje "Daily Mail", kryzys sprawił, że(...) popularnej włoskiej potrawy około 1 tys. euro miesięcznie. W kraju działa około 50 tysięcy pizzerii. Ale nie tylko pizzerie szukają chętnych do pracy. Jak z kolei podaje Portalspozywczy.pl, za włoską...

 • Firmy najczęściej leasingują samochody

  Leasing to popularna metoda finansowania zakupu potrzebnych w firmie pojazdów i sprzętów. Badania serwisu Oferteo.pl pokazują, że w Polsce najczęściej leasingowane są samochody osobowe i ciężarowe, wkład własny najczęściej nie przekracza 20%, a okres leasingowania wynosi od 4 do 6 lat.

 • Dobre wynagrodzenie i benefity najlepiej motywują menadżerów do pracy

  ...samochód oraz szkolenia. Coraz bardziej doceniają oni atrakcyjność pracowniczych programów emerytalnych. W krajach rozwiniętych od lat należą one do najbardziej pożądanych, ale wśród pracodawców w Polsce wciąż są rzadkością.

 • Idziemy z prądem

  Według planów resortów rozwoju i energii za 10 lat po polskich drogach ma jeździć milion aut elektrycznych, a produkcja autobusów o napędzie elektrycznym stanie się polską wizytówką w biznesowej ekstraklasie.

 • PANI: Zaryzykuję stwierdzenie, że wypalenie zawodowe stało się tyleż powszechne, co modne. A jak to określenie ma się do popularnego zmęczenia materiału?...

 • ZPP o projekcie ustawy o elektromobilności

  Długoterminową perspektywę stymulowania zwiększania ilości pojazdów elektrycznych w miastach należy ocenić pozytywnie, jednak nowe regulacje przewidują niezrozumiałe preferencje dla ściśle określonej kategorii pojazdów - taka jest opinia Związku Przedsiębiorców i Pracodawców nt. projektu ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

 • 10 sposobów na szybką gotówkę

  Praca dorywcza wcale nie musi być nudna. Współczesny rynek oferuje liczne sposoby na zdobycie szybkiej gotówki. Tak więc, niezależnie od tego czy lubisz prowadzić samochód, opiekować się dziećmi lub szukasz czegoś zupełnie niestandardowego, bez wątpienia znajdziesz dzisiaj coś odpowiedniego dla siebie. Prezentujemy najbardziej unikatowe i nietypowe prace dorywcze, które dają możliwość na szybki...

 • Motoryzacja: Nowy limity dla samochodów

  Motoryzacja: Chiny po raz kolejny planują zaostrzenie standardów emisji spalin. Miasta już wprowadzają ostrzejsze limity dla samochodów poruszających się po ulicach. Tymczasem nasze ministerstwa nie będą kontrolować samochodów wyprodukowanych przez koncern Volkswagena.