• Informacje na temat:

  najbogatsi ludze

Artykuły na temat: najbogatsi ludze
 • Polska jest coraz bardziej zacofana. Dla technologii blockchain, powoli stajemy się czarną dziurą

  Zamiast stawiać na elektryczne samochody, rząd powinien poważnie zainteresować się blockchainem, bo to przyniesie nam większe korzyści. Tak uważa prof. Krzysztof Piech. Jak dodaje, ten rynek jest w początkowej fazie rozwoju. Wkrótce zdominują go najlepsze firmy zagraniczne, finansowane w dziesiątkach milionów dolarów.

 • Fiscal cliff - czym grozi?

  Choć problemy budżetowe Europy są teraz w centrum zainteresowania, wkrótce się to zmieni. Wielkimi krokami zbliża się fiscal cliff, który przypomni światu, że to USA mają większe trudności ze zrównoważeniem budżetu.

 • Czy Polska wkroczyła w Złoty Wiek?

  Niedawno opublikowane opracowanie ekonomisty Banku Światowego roztacza świetlaną wizję polskiej gospodarki w XXI wieku. Czy te projekcje mogą się sprawdzić? Polska oferuje obecnie jedne z najgorszych warunków pracy w Europie, dlatego emigranci będą omijać nasz kraj szerokim łukiem.

 • Podstawowym zadaniem placówek zdrowia jest udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych. Głównym zadaniem Narodowego Funduszu Zdrowia jest ich finansowanie. Jednak tylko do pewnego poziomu, który jest określany co roku w kontraktach zawieranych ze świadczeniodawcami.