• Informacje na temat:

  najbogatsi w polsce

Artykuły na temat: najbogatsi w polsce
 • Europejski nadzór policzył "tłuste koty". Ile zarabiają najbogatsi bankowcy?

  Prawie 5 tys. bankowców otrzymało w 2017 r. więcej niż milion euro wynagrodzenia. W Polsce było ich tylko dziewięciu.

 • - Partia Razem proponuje wprowadzenie sześciu stawek podatkowych, dzięki czemu najbogatsi nie mogliby już "uciekać przed sprawiedliwymi stawkami podatku" - poinformowali przedstawiciele ugrupowania na środowej konferencji prasowej.

 • 10 najbogatszych kobiet w Polsce

  Wśród 10 najbogatszych kobiet wymienia się Dominikę Kulczyk, która razem z bratem zarządza firmą Kulczyk Investments. Drugie i trzecie miejsce zajmują kolejno Anna Woźniak-Starak i Elżbieta Kaczmarek. Listę 10 najbogatszych kobiet w Polsce zamyka Aldona Wejchert z majątkiem o wartości 763 mln zł. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Kinga...

 • Unia państw równych i równiejszych. Najbogatsze kraje mogą liczyć na taryfę ulgową

  Bruksela nie traktuje wszystkich jednakowo. Są kraje, które mogą liczyć na specjalne względy. Polska do nich nie należy. Na największą przychylność Brukseli mogą liczyć Niemcy.

 • Majątki Polaków i najbogatszych ludzi na świecie - porównanie

  Najbogatsi z pierwszej setki rankingu "The World's Billionaires" wspólnie posiadają prawie 2,278 mld dolarów. Natomiast łączna wartość majątków stu najbogatszych Polaków jest 62-krotnie mniejsza i wynosi(...). majątku Gatesa. Dziesiątkę najbogatszych świata zamyka pochodząca z Francji Liliane Bettencourt, z majątkiem 40,1 mld dolarów. Analogiczną pozycję w Polsce zajmuje Roman Karkosik, z dobytkiem...

 • Rekordowy rok: Najbogatsi Polacy kupują samoloty i helikoptery

  Mijający rok jest w Polsce rekordowy pod względem liczby zarejestrowanych na firmy lub osoby fizyczne samolotów i helikopterów.

 • Jak płacą najbogatsi inwestorzy z GPW?

  W poniższym artykule przyglądamy się, jak giełdowi miliarderzy wynagradzają menedżerów kierujących spółkami znajdującymi się w ich portfelach inwestycyjnych. Pod uwagę wzięliśmy spółki kontrolowane przez pięciu inwestorów o największych portfelach akcyjnych na GPW: Zygmunta Solorza-Żaka, Michała Sołowowa, Tomasza Biernackiego, Dariusza Miłka oraz Tomasza Domogałę.

 • Magazyn "Forbes" opublikował listę najbogatszych

  Na tegorocznej liście najbogatszych ludzi na świecie bezapelacyjnie rządzi Bill Gates. 60-letni amerykański gigant branży informatycznej zarobił w ubiegłym roku 75 miliardów dolarów. Pozostałe miejsca na podium zajęli - według magazynu "Forbes" - Amancio Ortega oraz Warren Buffet.

 • Sojusz przeciw Polsce, transport za burtą

  ...- dodaje Maciej Wroński. Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, także nie ma złudzeń co do rzeczywistych intencji sygnatariuszy paryskiego porozumienia...

 • Ranking. Najbiedniejsze i najbogatsze gminy

  Kleszczów w Łódzkiem ponownie najbogatszą gminą w Polsce, Warszawa - najbogatszym miastem na prawach powiatu - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego za 2017 r.