• Informacje na temat:

  najbogatsi w polsce

Artykuły na temat: najbogatsi w polsce
 • 10 najbogatszych kobiet w Polsce

  Wśród 10 najbogatszych kobiet wymienia się Dominikę Kulczyk, która razem z bratem zarządza firmą Kulczyk Investments. Drugie i trzecie miejsce zajmują kolejno Anna Woźniak-Starak i Elżbieta Kaczmarek. Listę 10 najbogatszych kobiet w Polsce zamyka Aldona Wejchert z majątkiem o wartości 763 mln zł. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Kinga...

 • - Partia Razem proponuje wprowadzenie sześciu stawek podatkowych, dzięki czemu najbogatsi nie mogliby już "uciekać przed sprawiedliwymi stawkami podatku" - poinformowali przedstawiciele ugrupowania na środowej konferencji prasowej.

 • Majątki Polaków i najbogatszych ludzi na świecie - porównanie

  Najbogatsi z pierwszej setki rankingu "The World's Billionaires" wspólnie posiadają prawie 2,278 mld dolarów. Natomiast łączna wartość majątków stu najbogatszych Polaków jest 62-krotnie mniejsza i wynosi(...). majątku Gatesa. Dziesiątkę najbogatszych świata zamyka pochodząca z Francji Liliane Bettencourt, z majątkiem 40,1 mld dolarów. Analogiczną pozycję w Polsce zajmuje Roman Karkosik, z dobytkiem...

 • Rekordowy rok: Najbogatsi Polacy kupują samoloty i helikoptery

  Mijający rok jest w Polsce rekordowy pod względem liczby zarejestrowanych na firmy lub osoby fizyczne samolotów i helikopterów.

 • Jak płacą najbogatsi inwestorzy z GPW?

  W poniższym artykule przyglądamy się, jak giełdowi miliarderzy wynagradzają menedżerów kierujących spółkami znajdującymi się w ich portfelach inwestycyjnych. Pod uwagę wzięliśmy spółki kontrolowane przez pięciu inwestorów o największych portfelach akcyjnych na GPW: Zygmunta Solorza-Żaka, Michała Sołowowa, Tomasza Biernackiego, Dariusza Miłka oraz Tomasza Domogałę.

 • Magazyn "Forbes" opublikował listę najbogatszych

  Na tegorocznej liście najbogatszych ludzi na świecie bezapelacyjnie rządzi Bill Gates. 60-letni amerykański gigant branży informatycznej zarobił w ubiegłym roku 75 miliardów dolarów. Pozostałe miejsca na podium zajęli - według magazynu "Forbes" - Amancio Ortega oraz Warren Buffet.

 • Sojusz przeciw Polsce, transport za burtą

  ...- dodaje Maciej Wroński. Jan Buczek, prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, także nie ma złudzeń co do rzeczywistych intencji sygnatariuszy paryskiego porozumienia...

 • Ranking. Najbiedniejsze i najbogatsze gminy

  Kleszczów w Łódzkiem ponownie najbogatszą gminą w Polsce, Warszawa - najbogatszym miastem na prawach powiatu - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego za 2017 r.

 • Zarobki w Polsce na tle zarobków w Stanach Zjednoczonych

  ...w nich obserwowane, częściej odbiegają od ogólnoświatowej średniej. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Wynagrodzenia w Polsce i USA W przeliczeniu na dolary amerykańskie oraz po uwzględnieniu inflacji pensje w Polsce są kilkukrotnie niższe od tych w Stanach Zjednoczonych. Porównując wynagrodzenia różnych krajów, lepszym rozwiązaniem jest...

 • Najbogatsze i najbiedniejsze gminy w Polsce

  Dochody najbogatszej gminy w Polsce, Kleszczowa, są ponad 80-krotnie większe od wpływów podatkowych najbiedniejszego samorządu - Radgoszczy. Trzy lata wcześniej różnice te były jeszcze większe, prawie 100-krotne.