• Informacje na temat:

  najczęstsze

Artykuły na temat: najczęstsze
 • Latem znalezienie pracy dorywczej nie stanowi problemu. Kłopot w tym, że często jest to praca na czarno. Warto pamiętać, że jest ryzykowna, również dla pracownika!

 • Najczęstsze błędy popełniane przez inwestorów

  Chciałbyś pomnażać swoje oszczędności? Skuszony perspektywą zarobienia pieniędzy zaczynasz zgłębiać temat giełdy i funduszy inwestycyjnych. Najpierw inwestujesz małe kwoty, które powoli przynoszą Ci pierwszy realny zysk. Rozmowa z Michałem Staszkiewiczem - regionalny dyrektor ds. sprzedaży na Polskę, Rumunię, Rosję i kraje bałtyckie we Franklin Templeton Investments.

 • Nie chce nam się iść do pracy. Najczęstsze wymówki pracowników

  ...- Gdy ma się doświadczenie z pracownikami, wówczas podczas samej rozmowy jesteśmy w stanie wyczuć, np. po tonie, że pracownik nie ma odwagi powiedzieć: mnie się dzisiaj, albo jutro po prostu nie chce przyjść do pracy - mówi Kamila Gutowski prezes zarządu Skills Net. - Najczęstsze wymówki, jakich wysłuchują pracodawcy, to: "Nie wiem, jak dojechać do pracy", "Dzisiaj nie jest mój dzień...

 • Sprzedaż nieruchomości - najczęstsze błędy

  Bałagan w mieszkaniu, nieprofesjonalne zdjęcia - to tylko niektóre z błędów, które popełniają osoby wystawiające swoje mieszkanie do sprzedaży. O podstawowych przeszkodach utrudniających sprzedaż opowiadają doradcy z Metrohouse.

 • Bałagan jaki powstał w związku z przepisami tzw. ustawy śmieciowej, był spowodowany przede wszystkim niejasnymi zasadami odbioru odpadów i opłat za to. Zwróciliśmy się więc do eksperta, by wyjaśnił najczęstsze problemy mieszkańców. tina: Czy opłaty za wywóz śmieci każda gmina ustala sama? Czy są maksymalne kwoty? Marcin Nagórek: Gminy nadal same ustalają stawki opłat...

 • Pięć najczęstszych błędów w PIT-ach. Jak ich uniknąć?

  Rozliczenie PIT-a to nie tylko kwestia czasu poświęconego na wypełnienie deklaracji. Niemniej ważne jest, by zrobić to bez błędów - to oszczędność czasu i nerwów spowodowanych koniecznością tłumaczenia się przed skarbówką. Jakie są najczęstsze błędy przy wypełnianiu PIT-a i jak ich uniknąć?

 • Najczęstsze błędy w CV

  Curriculum Vitae to zawodowa wizytówka. Dobrze napisane stanowi pierwszy krok do kariery. Zanim więc wyślesz swoją aplikację, sprawdź, czy nie zawiera ona błędów.

 • Najczęstsze błędy w zeznaniach podatkowych przedsiębiorców

  Przedsiębiorcy przy wypełnianiu rocznych PIT-ów mają problem z właściwym rozliczeniem strat z lat ubiegłych oraz mylą zaliczki wpłacone w danym roku podatkowym z zaliczkami należnymi za dany rok podatkowy - wynika z poradnika opracowanego przez Izbę Skarbową w Białymstoku. Zdarzają się także pomyłki w adresach oraz braki w załącznikach.

 • Nie dostałeś pracy? Oto cztery najczęstsze powody

  ..., ale poniższe cztery są najczęstsze: 1. Ktoś inny odpowiadał organizacji "bardziej" . Czasem bywa tak, że rekrutujący spotykają kandydata z idealną kombinacją umiejętności, kompetencji...

 • Najczęstsze błędy popełniane podczas ocieplania domu

  Wykonanie kompletnej termoizolacji budynku wpływa na odczuwalne ograniczenie kosztów ogrzewania. Niestety podczas tworzenia ocieplenia nietrudno o błędy budowlane, które zmniejszają skuteczność izolacji. Poniżej wskażemy listę najczęściej popełnianych błędów wykonawczych. Być może ich analiza pozwoli na uniknięcie niedoróbek w twoim budynku.