• Informacje na temat:

  najdroższa kawa

Artykuły na temat: najdroższa kawa
 • Ile kosztuje życie w dużym mieście?

  ..., jak mięso, wędlina, owoce i warzywa były tu droższe niż w innych miastach. Poznań natomiast kusił niskimi cenami używek - piwo, kawa i papierosy były tam najtańsze. Koszty zakupu nieruchomości na rynku...

 • Żywność najdroższa od trzech lat. "Jest przestrzeń do windowania cen"

  "Od trzech lat nie było tak dużych podwyżek cen żywności" - mówią ekonomiści w rozmowie z RMF FM. Konkretne przykłady? Masło przez ostatnie dwa miesiące podrożało o 70 procent. Sezonowe owoce - prawie o połowę. Mięso wieprzowe - o kilkanaście procent. To najnowsze dane Polskiej Federacji Producentów Żywności. Więcej płacimy również za kawę, herbatę, czy sery. Analitycy rynku paliw alarmują tymczasem, że ceny benzyny są najwyższe od początku wakacji.

 • Nocleg za 8 euro

  ...hosteli śniadanie nie jest wliczone w cenę noclegu i kosztuje ok. 3 euro (szwedzki stół). Zazwyczaj można korzystać bezpłatnie z wrzątku, który stoi w termosach w recepcji. Kawa i herbata dla osób...

 • Deweloperzy dogadzają zamożnym klientom

  Deweloperzy budujący mieszkania w wyższym standardzie przygotowują dla klientów szereg udogodnień, które mają z jednej strony ułatwić życie mieszkańcom, a z drugiej wyróżnić ofertę firmy na tle konkurencji.

 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  ...? Marzy mi się oczywiście własny kąt, choćby kawalerka, ale nie mam zdolności kredytowej, a wynajem to wyrzucone pieniądze. No i jak słyszę opowieści tych, co zadłużyli się we frankach i teraz ich(...) poprawiały mi humor. Najdroższa w mojej szafie jest sukienka koktajlowa Simple z wyprzedaży za 600 zł, do której dołożyła mi mama. Na pewno posłuży mi jeszcze wiele lat i prędko się nie opatrzy. Wolę...

 • Właściciele sklepów sięgają po triki sprzedażowe

  Odpowiednie rozmieszczenie produktów na półkach, czytelne oznakowanie działów, promocje, miły dla oka wystrój wnętrza, a nawet relaksująca muzyka, przyjemny zapach i określony kolor mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe klientów.

 • ​Pracujący biedni: Harują, ale zarabiają grosze. Jest ich w Polsce coraz więcej

  Na stanie się biednym pracującym narażeni są dziś wszyscy. Seniorzy (45+) z przyczyn oczywistych. Młodzi - zarówno ci po studiach, jak i w trakcie edukacji - też jak najbardziej. Bo to, co dziś oferuje im rynek pracy, to najczęściej śmieciowe posady w usługach, zwykle gastronomii i call centers.

 • Luksusowe blaty do kuchni - co wybrać?

  Blaty z kamienia są synonimem elegancji i luksusu. Ich obecność w kuchni sprawia, że pomieszczenie natychmiast nabiera zupełnie innego wymiaru. Naturalny kamień sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i również bardziej tradycyjnych kuchniach. Warto jednak dowiedzieć się, na jakie blaty kamienne możemy sobie pozwolić.

 • Hala magazynowa, odlewnia, restauracja, a nawet stacja diagnostyczna. Co łączy te miejsca? W każdym z nich może odbyć się rozmowa kwalifikacyjna. Dla wielu pracodawców rekrutacja w biurze, to zdecydowanie za mało. Rekrutacja przeprowadzana w "warunkach bojowych" jest dla nich bardziej miarodajna, choć może być znacznie trudniejsza od zwykłej rozmowy kwalifikacyjnej - uważają specjaliści z agencji pracy tymczasowej Work Express.

 • Sus w elektromobilność

  Samochody elektryczne w XXI wieku stały się nadzieją motoryzacji. A od niedawna - także planem polskiego rządu na dodatkowe rozruszanie gospodarki.