• Informacje na temat:

  najdrozsze mieszkania w polsce

Artykuły na temat: najdrozsze mieszkania w polsce
 • ​Pracujący biedni: Harują, ale zarabiają grosze. Jest ich w Polsce coraz więcej

  ...dr Rafał Muster, socjolog zajmujący się problematyką rynku pracy z Uniwersytetu Śląskiego, dodatkowy kłopot z określeniem skali występowania zjawiska pracujących biednych w Polsce jest taki, że de(...) na świecie pracuje poza umową o pracę. W Polsce jest 1,25 mln pracowników zatrudnionych właśnie na takich zasadach. To fatalnie odbiło się na rynku pracy (cokolwiek na ten temat mówiliby...

 • Ile kosztują najdroższe nieruchomości w Polsce?

  Zbyt wysokie ceny mieszkań to bolączka, która towarzyszy nam nie od dziś. Wystarczy jednak rzucić okiem na polskie rekordy cenowe, by większość ofert z serwisów ogłoszeniowych wydała się śmiesznie tania. Ile trzeba zapłacić za najdroższe nieruchomości w kraju? Zestawienie przygotował serwis Homla.pl.

 • Płatne usługi seksualne w Polsce - czy to się opłaca?

  ...w Polsce? Istnieją kraje, w których prostytucję zalegalizowano. Należą do nich między innymi Holandia, Niemcy, Węgry, Austria, Szwajcaria, Grecja czy Turcja. Prostytucja jest tam opodatkowana, a osoby(...) dane dotyczące dochodów w tej branży. W Polsce płatne usługi seksualne to nadal szara strefa stąd trudno znaleźć rzetelne dane na temat ilości osób zatrudnionych w tym sektorze i osiąganych dochodach...

 • Najtańsze i najdroższe mieszkania w Polsce

  Ile kosztuje najtańsze lub najdroższe mieszkanie w Polsce? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków. Mieszkanie mieszkaniu nierówne - to wie praktycznie każdy z nas, jednak dysproporcje, jakie pojawiają się na rynku nieruchomości mogą wprowadzić niejednego w osłupienie.

 • 2-3 razy wyższa pensja dla początkującego programisty? Sprawdź, gdzie tyle płacą

  Początkujący programista w Polsce zarabia średnio 3,5-4 tys. zł netto miesięcznie na rękę. Po pięciu latach, jego zarobki rosną do ok. 10 tys. zł. To nadal przynajmniej dwa razy mniej za tę samą pracę i staż niż na Zachodzie. Sprawdź, ile dokładnie zarabia się za granicą...

 • Boom na rynku mieszkaniowym jest coraz bardziej widoczny, średnie ceny rosną w większości miast, a w Warszawie osiągnęły poziom najwyższy od początku 2013 r. Duża w tym zasługa inwestorów, którzy kupują mieszkania na wynajem.

 • Grenlandia - szansa dla specjalistów

  Na Grenlandii nigdy nie mieszkano w igloo, a obecnie osady składają się głównie z drewnianych domków prefabrykowanych w Danii. Większość Grenlandczyków posiada telefony komórkowe i ma dostęp do internetu.

 • Rynek najmu mieszkań kusi inwestorów atrakcyjnymi stopami zwrotu. Według analityków jest to obecnie bardziej zyskowna forma inwestycji nie tylko od lokat bankowych, ale także obligacji i akcji. Gdzie zainwestować w mieszkanie na wynajem? Sprawdziliśmy wysokość czynszów w największych miastach Polski.

 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  Polacy lubią i doceniają luksus. Nawet jeśli ich na niego nie stać. Rynek dóbr luksusowych rośnie w Polsce z roku na rok, a do 2014 średnie wydatki na ten cel wzrosną, według KPMG, o połowę (dziś ten rynek jest wart ok. 130 mld zł). Produkty z wyższej półki kupuje ponad 2 mln rodaków, przeznaczając na nie średnio 13 proc. dochodów. W Polsce jest już obecnych 2/3 z najdroższych marek świata...

 • Mieszkania najdroższe od sześciu lat

  Rekordowe wyniki aktywności i sprzedaży deweloperów musiały w końcu odbić się na cenach mieszkań. Systematyczne wzrosty doprowadziły do tego, że aktualnie Indeks Cen Transakcyjnych znajduje się najwyżej od dokładnie sześciu lat.