• Informacje na temat:

  najlepsi piłkarze świata

Artykuły na temat: najlepsi piłkarze świata
 • Ile zarabiają najbogatsi piłkarze i trenerzy?

  Dzisiaj rozpoczynają się XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Na brazylijskich stadionach zobaczymy siedmiu z dziesięciu najbogatszych piłkarzy świata. Wśród nich będą dwaj najlepsi: Cristiano Ronaldo i Leo Messi, których łączne zarobki w 2013 roku wyniosły odpowiednio: 73 i 65 milionów dolarów.

 • Ile kosztuje wyszkolenie drugiego Lewandowskiego? Całkiem sporo, bo aż pół miliona złotych, ale rodziców to nie zraża

  Szacuje się, że koszty profesjonalnego przygotowania dziecka od 3. do 16. roku życia do zawodowej gry w piłkę nożną to wartość nawet 3-4 pokojowego nowego mieszkania w dużym mieście.

 • Mundial w pracy: Nadchodzą emocje w polskich firmach

  ...12 stadionów, 32 reprezentacje, 64 spotkania i… miesiąc wzdychania polskich pracodawców. Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. I mimo, że w Brazylii nie wystąpi Polska kadra, to kibice mundialu nie odpuszczą. A w naszym kraju ich nie brakuje. W Polsce 88 procent dorosłych Polaków jest zainteresowanych piłką nożną.

 • Drużyna za miliard

  Fenomen Roberta Lewandowskiego i całej reprezentacji futbolowej trenera Adama Nawałki nie mieści się już wyłącznie w ramach sportowych. Mamy do czynienia ze zjawiskiem popkulturowym, za którym idą coraz większe pieniądze. Według ekspertów wartość marketingowa pierwszej jedenastki zbliżyła się już do 1 mld złotych.

 • Płace: To już nie dysproporcje. To przepaść

  ...prezesowskich uposażeń ze średnią krajową - to można zauważyć, że najdrożsi piłkarze polskiej ligi, dwukrotny król strzelców Paweł Brożek oraz Łukasz Garguła z Wisły Kraków zarabiają rocznie brutto 350(...) własnym firmom strat a sami sobie kupowali kolejne nowe porsche, w najbogatszych krajach świata dotychczasową epokę egoizmu zastępuje era kontroli. W USA już do 500 tys. dol. rocznie, zaś we Francji...

 • Gra mobilna kolejną inwestycją Roberta Lewandowskiego

  Nasz najlepszy napastnik postanowił zbliżyć się do swoich fanów i w nawiązaniu do tegorocznego turnieju stworzył mobilną grę zręcznościową - Lewandowski Euro Star 2016. Robert Lewandowski to pierwszy polski piłkarz, który zdecydował się na stworzenie gry sygnowanej swoim nazwiskiem. To projekt o zasięgu międzynarodowym, skierowany do fanów z całego świata.

 • Skok w bok

  Wałach, odpowiedzialny za consumer finance w Pekao, przypomina, że w korporacjach, zwłaszcza amerykańskich (w USA przepracował sześć lat, między innymi w Salomon Smith Barney), najlepsi menedżerowie(...), ciekawości świata, zaradności.- Taka osoba ma szerokie horyzonty, nie boi się zmian, zazwyczaj ma zdolności przywódcze, inicjatywę, lecz i dużo pokory; odmienność kultur postrzega jako szansę rozwoju, także...

 • Wielka batalia Messiego wygrana

  - Uważany za jednego z najlepszych piłkarzy świata Argentyńczyk Lionel Messi wygrał w czwartek przed sądem Unii Europejskiej toczącą się od kilku lat batalię o możliwość rejestracji znaku towarowego, który brzmi dokładnie tak jak jego nazwisko. Sąd uznał, że zawodnik może zarejestrować swój znak towarowy "MESSI" dla artykułów i odzieży sportowej.

 • W poszukiwaniu wzoru na sukces

  - Kiedy trzymasz w ręku młotek, każdy problem będzie wyglądać jak gwóźdź. Dlatego jeśli próbujesz znaleźć jakieś rozwiązanie, odejdź od znanych ci narzędzi i spójrz na dany problem z innej strony. Wszyscy biegną w prawo, a ty spróbuj pójść w lewo - z doktorem Robertem Kozielskim*, autorem najlepszej książki ze sfery "Strategii Biznesu", rozmawia Agnieszka Czapla.

 • Europa wciąż przyciąga inwestorów

  Ruszają europejskie mistrzostwa w piłce nożnej, które przez kilka kolejnych tygodni będą głównym tematem rozmów w pubach, domach i miejscach pracy. Szczególnie wśród przedstawicieli "brzydkiej płci", aczkolwiek również wśród pań jest wiele takich - i wydaje się, że coraz więcej - które są zagorzałymi kibicami. EURO2016 jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla branży sportowej, fanów futbolu i sponsorów. Potencjalnie może mieć też korzystny wpływ na gospodarkę kraju-gospodarza.