• Informacje na temat:

  najlepsza lokata

Artykuły na temat: najlepsza lokata
 • Ranking HSBC: Najlepsze kraje dla emigrantów zarobkowych

  ...zachodni sąsiedzi zostali najwyżej ocenieni w kategorii "ekonomia" (3. pozycja), natomiast najgorzej w kategorii "doświadczenia" (dopiero 12. lokata). 4. Bahrajn Emigranci-ekspaci zatrudnieni w Bahrajnie...

 • Ranking lokat terminowych - czerwiec 2015

  W czerwcu miała miejsce kolejna obniżka oprocentowania lokat terminowych. Nadal jednak możemy znaleźć w bankach produkty, na których zarobimy 4 proc. w skali roku. W najnowszym rankingu przygotowanym przez ekspertów TotalMoney.pl sprawdzisz, na której lokacie zyskasz najwięcej.

 • Lokata to sposób na odłożenie gotówki. Jeśli zdecydujemy się na założenie lokaty, szukajmy takiej z oprocentowaniem wyższym niż wysokość inflacji. Obecnie najlepsze lokaty bankowe są oprocentowane na 3–4 proc. Ale uwaga! Pamiętajmy, że bank pobiera od lokaty 19 proc. tak zwanego podatku Belki.

 • Ranking lokat terminowych - grudzień 2014

  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, którą lokatę warto obecnie założyć. Jeśli nadal nie wiemy, czy wybrać tę standardową, czy dla nowych środków - zapoznajmy się z najnowszym rankingiem lokat terminowych.

 • ...„Wybrać ZUS czy OFE? A może kupić złoto? Chyba lepsza byłaby lokata w banku! Tylko skąd pewność, że bank nie padnie...?” – takie pytania zadaje sobie wielu Polaków, którzy martwią się o finansową przyszłość.

 • Ranking lokat terminowych - luty 2015 r.

  Banki oferują bardzo elastyczne okresy lokaty i mogą one wynosić od jednego dnia do kilku lat. Na jaką lokatę się zdecydować? Jakie oprocentowanie wybrać? Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziemy w aktualnym, lutowym rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.

 • Dostałam dość duży spadek po ciotce, którą opiekowałam się przez kilka ostatnich lat jej życia. Chcę się nim podzielić z bliższą i dalszą rodziną. Postanowiłam podarować im część pieniędzy, które ciotka za życia zgromadziła na różnych kontach i lokatach. Niektórzy krewni boją się jednak, że będą musieli zapłacić wysoki podatek od darowizny. Czy słusznie? Zuzanna, woj. łódzkie.

 • Tak słabo oprocentowanych lokat jeszcze nie było

  Lokaty trzymiesięczne i roczne są najniżej oprocentowane w historii - wynika z najświeższych danych NBP. Tylko najwyżej oprocentowane oferty depozytów i kont oszczędnościowych pozwalają liczyć na zyski. Niestety w przypadku przeciętnego produktu inflacja szybciej pochłania wartość kapitału niż banki zdążają dopisywać odsetki - wynika z szacunków Open Finance.

 • Zarabiasz? Pomyśl o zabezpieczeniu przyszłości

  .... Dopiero ich gruntowne porównanie pozwala wybrać najkorzystniejszy produkt. Nie zawsze najistotniejsze jest  oprocentowanie lokat. Najlepsza lokata  to taka, która pozwala zarobić najwięcej, ale nie(...), powinny zainteresować się właśnie tymi produktami. Lokata – jak wybrać najlepszą? Konkurencja między bankami sprawiła, że dziś lokatę mogą założyć klienci, którzy dysponują nawet niewielką kwotą...

 • Obniżka stóp uderzyła w zyski z lokat

  Na zakładanej dziś rocznej lokacie będzie można realnie zarobić 0,81 proc. - pokazuje najnowsze, październikowe notowanie Indeksu Realnego Oszczędzania BGŻOptima. Banki zareagowały na cięcie stóp przez Radę Polityki Pieniężnej.