• Informacje na temat:

  najlepsza telewizja cyfrowa 2014

Artykuły na temat: najlepsza telewizja cyfrowa 2014
 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  ...komunikację cyfrową. - Znaleźli mnie spece z firmy headhunterskiej, szukali menedżera do Multimedia Polska w Kaliszu - telewizja kablowa i internet. Poszedłem. Przejmowaliśmy maluchów, mniejsze firmy(...) dzieje, może wytłumaczyć anegdota przytoczona przez Wojciecha Wiewiórowskiego: - W 2014 r. podczas obrad komisji międzyinstytucjonalnej ds. zniesienia obowiązku meldunkowego na korytarzu spotkało się...

 • Jeszcze kilkanaście lat temu agencje marketingowe koncentrowały się przede wszystkim na dotarciu do klienta poprzez telewizję i prasę. Sytuacja zmieniła się radykalnie wraz z nastaniem ery internetu. Teraz agencje marketingowe proponują nie tylko kampanie online, lecz także kompleksowe usługi związane z obecnością firmy w sieci.

 • Netflix wkrótce w Polsce: Underwood kontra Mostowiakowie. Kogo będziemy oglądać?

  Czy Netflix zrobi z polską telewizją to, co bohater serialu "House of Cards" z politycznymi wrogami? Bliski start serwisu w Polsce cieszy widzów. Rynek telewizyjny powinien zacząć się bać.

 • DogTV - nowe pasmo dla psów już 4 czerwca w Polsce

  Discovery Communications wprowadza na polski rynek nową markę. W sobotę, 4 czerwca br. o godzinie 11:00 jako pasmo w ramach kanału Animal Planet HD zadebiutuje w naszym kraju DogTV. "To specjalny program dla psów zapewniający im rozrywkę podczas nieobecności ich właścicieli w domu. Tematyka została opracowana z pomocą naukowców, aby zadbać o czworonogi" - czytamy w opisie. Dodajmy, iż DogTV już na starcie będą mogli oglądać abonenci platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci...

 • TV Puls HD od 19.10 w ofercie nc+

  Telewizja Puls zwiększa zasięg nadawania kanału TV Puls w jakości HD. Od środy, 19 października br., TV Puls HD dołączy do oferty platformy nc+. Stacja będzie dostępna na pozycji 20. - poinformowało biuro reklamy TVN Media (Scripps Networks Interactive), które zajmuje się sprzedażą reklam m.in. w kanałach Telewizji Puls, a którego właściciel jest jednym z udziałowców ITI Neovision, operatora nc

 • Startuje iTVN Extra. Co w ofercie?

  TVN wzbogaca swoją ofertę kanałów zagranicznych poprzez uruchomienie nowej stacji skierowanej do Polaków mieszkających za granicą.

 • W 2025 roku rynek wirtualnej rzeczywistości może wyprzedzić rynek telewizyjny

  Analitycy Goldman Sachs oceniają, że rynek wirtualnej rzeczywistości może być za 10 lat wart 80 miliardów dolarów.

 • W 2016 r. zarząd PMPG Polskie Media koncentrował swoje działania na odbudowie stabilnych podstaw finansowych spółki na poziomach z roku 2014 oraz przygotowaniu projektów kluczowych z punktu widzenia strategii rozwoju całej Grupy.

 • 2 czerwca rusza Polo TV US

  2 czerwca 2014 roku ruszy nowy kanał Grupy ZPR - Polo TV US, stacja przeznaczona na rynek amerykański. Kanał trafi do oferty amerykańskiej platformy Dish Network.