• Informacje na temat:

  najlepsze aplikacje na androida

Artykuły na temat: najlepsze aplikacje na androida
 • ​Aplikacja prawnicza - robić czy nie?

  Są już wyniki egzaminów na aplikacje prawnicze. Ministerstwo Sprawiedliwości opublikowało 1 grudnia listę 4818 szczęśliwców, którzy rozpoczną trudną drogę do uzyskania uprawnień zawodowych. 26 września 2015 roku do konkursu przystąpią kolejne tysiące ambitnych absolwentów prawa. Pojawia się tylko jedno pytanie - czy nadal opłaca się robić aplikację?

 • Prawie miliard telefonów z Androidem zagrożonych po decyzji firmy Google

  Ponad 900 milionów użytkowników smartfonów na całym świecie może być bardziej narażonych na cyberataki. To efekt decyzji firmy Google o wycofaniu wsparcia informatycznego dla urządzeń z programem operacyjnym Android starszym niż wersja 4.4. Uchronić przed ewentualnym zagrożeniem może instalacja nowszej wersji systemu lub odpowiednich aplikacji ochronnych.

 • Najbardziej pożądani specjaliści IT w Polsce oraz ich wynagrodzenia

  ...przed programistami szansę tworzenia aplikacji m.in. dla Androida, najczęściej wybieranego mobilnego systemu operacyjnego na świecie. Specjaliści od powyższych języków programowania z pewnością będą(...). Wydaje się jednak, że w najlepszej sytuacji są web deweloperzy. Dopóki nikt nie wymyśli czegoś lepszego niż strona internetowa, zawsze znajdą oni pracę, w której pensja zaczyna się od 7,5 tys. zł brutto...

 • Od poniedziałku Android Pay można zapłacić na Allegro

  Spółka PayU, operator płatności, nawiązała współpracę z firmą Google. Sprzedawcy internetowi współpracujący z PayU w Polsce mogą udostępnić nową formę płatności Android Pay w swoich aplikacjach mobilnych, a jako pierwszy - w poniedziałek - zaoferował ją serwis zakupowy Allegro.

 • Zanim wybierzesz się na upragnione zagraniczne wakacje, musisz się dobrze przygotować. Nie odkładaj spraw paszportowych lub wizowych na ostatnią chwilę. Podpowiadamy, na co jeszcze warto zwrócić uwagę.

 • Banki: Jeszcze więcej mobilności

  Banki nie mają wyboru: muszą inwestować w najnowocześniejsze technologie, bo coraz więcej klientów woli operacje finansowe załatwiać przez kanały cyfrowe, a nie w oddziałach. Ponad połowa jest skłonna zastąpić doradcę sprawną aplikacją.

 • Prawnik oczami Polaka - misjonarz czy karierowicz?

  Amerykański serial "Żona idealna", opowiadający o bezkompromisowej prawniczce, zdobył w tym roku 5 nagród Emmy, a polskie "Prawo Agaty" gromadzi co tydzień przed telewizorami średnio 2 miliony naszych rodaków. Przez lata, na szklanym ekranie królowali lekarze, a dziś nadeszła telewizyjna era prawników - odważnych, niezłomnych i uczciwych. W jaki sposób polskie społeczeństwo postrzega tę grupę społeczną?

 • Jak zadbać o bezpieczeństwo mobilnego portfela?

  Polacy coraz chętniej sięgają po nowe rozwiązania dokonując codziennych płatności. Jak podaje NBP, częściej już płacimy zbliżeniowo (59% transakcji) niż poprzez tradycyjne włożenie karty do terminala. Według Mastercarda, pod względem zbliżeniowego płacenia za codzienne zakupy jesteśmy najlepsi w Europie. Nasza otwartość na nowe formy płatności sprawia, że bez obaw wprowadzane są kolejne nowinki - płatności za pomocą smartfonów.

 • Czeka nas informatyczne eldorado

  Ten rok zapowiada się lepiej na rynku pracy. Choć daleko nam do rynku pracownika, to na czas żniw mogą szykować się specjaliści IT.

 • Po raz pierwszy w Polsce dzięki bezpiecznej jeździe kierowca posiadający polisę komunikacyjną może otrzymać zwrot części wpłaconej składki. LINK4 wypłaci mu premię za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy - wystarczy jeździć płynnie i trzymać się ograniczeń prędkości. Roczna premia może wynieść nawet 30 proc. wartości wpłaconej składki na ubezpieczenie.