• Informacje na temat:

  najlepsze banki

Artykuły na temat: najlepsze banki
 • Tego rodzaju konta są wygodniejszym niż lokaty sposobem na pomnażanie pieniędzy, bo w dowolnym momencie możemy je wypłacić – bez utraty odsetek. Co więcej – najlepsze konta oszczędnościowe mają wyższe oprocentowanie niż przeciętne lokaty. W zasadzie wszystkie banki oferują konta oszczędnościowe – jako dodatek do podstawowego rachunku. Przedstawiamy ich najnowszy ranking przygotowany przez...

 • Banki pod presją franka

  Miniony tydzień zakończył się wzrostem indeksów, a najlepsze wrażenie pozostawił segment małych spółek. Na początku tygodnia wyczuwało się pewną niepewność na rynku, ale od środowego południa sytuacja wyklarowała się na korzyść kupujących. Była to w głównej mierze zasługa akcji banków, szczególnie tych, które mają istotny udział kredytów hipotecznych udzielonych w czy też denominowanych we franku

 • Centra usług wspólnych atrakcyjniejszym miejscem pracy niż banki

  ...- Centra usług wspólnych są bardziej atrakcyjne niż kurczące się banki detaliczne. Shared service centres rosną bardzo szybko. Przez ostatnich kilka lat ten wzrost wynosi ok. 20 tys. etatów rocznie(...) zagranicznych inwestorów. Jest wśród nich 80 firm z prestiżowej listy amerykańskiego magazynu Fortune Global 500. Jak zauważa Richard Piskorz, korzyści takiego rozwiązania dostrzegają też banki, które...

 • Banki doceniają klasę średnią

  Polskie społeczeństwo się bogaci. Rośnie liczba osób, które możemy określić jako klasę średnią, czyli filar gospodarki każdego wysoko rozwiniętego kraju. Dla banków grupa zamożnych Polaków, tzw. klientów premium, czyli takich, których zarobki plasują się powyżej średniej, staje się coraz bardziej istotna. Zaczynają doceniać tego atrakcyjnego klienta. Jeśli należysz do tej grupy, warto sprawdzić, co możesz zyskać.

 • Jeśli chcemy racjonalnie gospodarować domowymi finansami, musimy skrzętne zapisywać wydatki i je anlizować. Codzienne zakupy możemy spisywać w zeszycie czy w programie excel, jednak najwygodniej jest korzystać z programów oraz aplikacji do tego stworzonych. Podpowiadamy, które z nich są najlepsze i najprostsze w obsłudze (opisujemy, tylko te, które są bezpłatne i w języku polskim).

 • Banki już nie będą chciały ratować polskiego górnictwa

  Polskie górnictwo ma najlepsze wyniki finansowe od kilku lat. Sukces jest jednak pozorny, bo musi spłacić potężne długi wobec banków. Banki na nową ugodę nie będą chciały pójść po fatalnych poprzednich doświadczeniach.

 • Przed świętami banki kuszą nas promocyjnymi pożyczkami. Warto wiedzieć, jak rozpoznać naprawdę dobre oferty.

 • Kredyty we franku: Polskie banki grają na zwłokę

  - Chcielibyśmy, by do 11 marca powstała podstawowa koncepcja rozwiązania problemu, związanego z kredytami we frankach szwajcarskich - mówi prezes Związków Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz po spotkaniu przedstawicieli banków z szefem KNF Andrzejem Jakubiakiem.

 • Niedawna obniżka stóp procentowych sprawiła, że raty kredytów są najniższe w historii. Teraz jest więc idealny moment, by pomyśleć o kupnie mieszkania na kredyt. Warto jednak dokładnie przyjrzeć cię ofertom banków, bo możemy zyskać lub stracić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 • Ranking banków 2016: Gdzie można liczyć na najlepszą obsługę?

  Wyniki tegorocznego badania jakości obsługi w bankach mogą zaskakiwać. Choć Bank Millennium utrzymał pozycję lidera, drugie i trzecie miejsce przypadło kolejno Getin Bankowi oraz mBankowi, którzy zdetronizowali ubiegłorocznych finalistów, tj. ING Bank Śląski i Deutsche Bank. O tym, że obsługa klienta nadal w wielu miejscach kuleje, świadczy jednak ogólny wynik dla wszystkich przebadanych placówek, który wyniósł 74,7 proc. - zaledwie jeden punkt procentowy więcej niż w ubiegłym roku.