• Informacje na temat:

  najlepsze biura podróży

Artykuły na temat: najlepsze biura podróży
 • Biura podróży wysyłają studentów za granicę

  Tylko w tym sezonie w odpowiedzi na potrzeby klientów największe biura podróży zaoferowały dodatkowo ponad 50 hoteli z polskimi animatorami. To oznacza więcej pracy dla studentów i młodych(...) ich 35, natomiast w 2011 r. tylko pięciu - dodaje Radomir Świderski z Rainbow Tours. Posada animatora to wyjazd na cały sezon. Biura podróży zapewniają nie tylko noclegi na miejscu, ale i pełne...

 • Jeszcze w tym sezonie ma powstać Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Klienci biur podróży będą lepiej chronieni

  Turyści najprawdopodobniej zyskają lepszą ochronę jeszcze w tym sezonie letnim. Trwają konsultacje publiczne nowelizacji ustawy o usługach turystycznych, która ma wzmocnić system zabezpieczeń finansowych na wypadek niewypłacalności biura podróży i powołać dodatkowy fundusz zabezpieczający roszczenia klientów. Obecnie zabezpieczenia czasami okazują się niewystarczające.

 • Twoich Linii Kolejowych. Przed podróżą warto sprawdzić, czy pociąg jest dostosowany do przewozu jednośladów. Można to zrobić na: www.intercity.pl. Luksusowa oferta Większość biur podróży oferuje opcję...

 • W zeszłym tygodniu przedstawiciele branży turystycznej spotykali się w Brukseli z legislatorami UE, by przedyskutować problemy związane z wdrożeniem nowej Dyrektywy 2015/2302/EU w sprawie imprez turystycznych i powiązanych usług turystycznych. Polską branżę turystyczną reprezentował prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski.

 • Ponglish w pracy, czyli słownik korpomowy

  ...np. w branży reklamowej. Łukasz Ludkowski, senior creative manager z agencji reklamowej Biuro Podróży Reklamy komentuje: - Nie wiem jak w innych branżach, ale w naszej specyficzne słownictwo to(...) w weekend - odpoczynek w sobotę i niedzielę (ewentualnie zakrapiana alkoholem impreza w sobotni lub piątkowy wieczór) badż/badża do drzwi- karta wejścia do biura klepnąć akcept  - dać...

 • BIG InfoMonitor: Zamiast Tunezji i Egiptu biura proponują inne kierunki, ale nie zwracają pieniędzy

  Aż 5 mln Polaków planuje w tym roku wyjechać na wakacje za granicę - szacuje Polska Izba Turystyki. Niestety niewielu rodaków rzetelnie przygotowuje się do zagranicznego urlopu.

 • Rekordowe stawki dla specjalistów IT w Krakowie - nawet 700 tysięcy złotych

  ...egzotycznej podróży daje poczucie niezależności i zwiększa zadowolenie z wykonywanych obowiązków, a także ich efektywność i kreatywność. - W korporacjach pracowałem ok. 10 lat i pewnego dnia(...) minimum 40 godzin tygodniowo, bez konieczności chodzenia do biura. Obecnie firma współpracuje ze specjalistami z 100 krajów i 2328 miast na całym świecie. Od 2015 roku posiada również swoje...

 • Oszukani turyści mogą odzyskać pieniądze od biura podróży

  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej Polaków spędza je w zagranicznych kurortach, ciesząc się słońcem, czystą wodą i wspaniałym hotelem. A co, jeśli okaże się, że nasze wakacje nie wyglądają jak na zdjęciach z katalogu? Jak wtedy dochodzić swoich praw?

 • Australia dla każdego

  Choć Antypody wydają nam się tak odległe, że wręcz nieosiągalne, to jednak podróż na drugą półkulę jest całkiem realna. Wystarczy wiza studencka, o którą jest dość łatwo, a do tego uprawnia do podejmowania pracy.

 • Wrocław wybrany najlepszym kierunkiem podróży w 2018 r.

  Wrocław zdobył tytuł najlepszego europejskiego kierunku turystycznego w 2018 r. w konkursie European Best Destination. Stolica Dolnego Śląska wyprzedziła takie miasta jak Paryż, Londyn czy Barcelona.