• Informacje na temat:

  najlepsze biura podróży opinie

Artykuły na temat: najlepsze biura podróży opinie
 • Stabilność zawodowa jako nowy trend

  Jeśli obawiasz się, czy uda ci się utrzymać pracę, postaw się na miejscu pracownika ds. podróży w kancelarii prawniczej. Teoretycznie generuje ona koszty, podczas gdy prawnicy przynoszą zyski.

 • BIG InfoMonitor: Zamiast Tunezji i Egiptu biura proponują inne kierunki, ale nie zwracają pieniędzy

  Aż 5 mln Polaków planuje w tym roku wyjechać na wakacje za granicę - szacuje Polska Izba Turystyki. Niestety niewielu rodaków rzetelnie przygotowuje się do zagranicznego urlopu.

 • Hejt staje się dużym zagrożeniem dla firm. Nieprawdziwe opinie mogą zniszczyć nawet najlepszą reputację

  Internetowy hejt jest dla firm coraz poważniejszym problemem. Mowa nie tylko o negatywnych fałszywych informacjach, które pojawiają się w sieci, lecz także o szkalujących firmę wpisach byłych pracowników. Hejt może zniszczyć lub nadszarpnąć reputację firm, zniechęcić klientów, a w konsekwencji obniżyć poziom przychodów, a nawet doprowadzić do bankructwa. W Wielkiej Brytanii koszty z powodu hejtu w przypadku średniej wielkości firmy wynoszą od 50 do 200 tys. funtów.

 • Zagraniczne wakacje: Na co trzeba zwrócić uwagę?

  Polacy często kupują wakacje na krótko przed planowanym urlopem. W przypadku braku pogody w kraju, najchętniej decydujemy się na miejsce z gwarantowanym słońcem. Obecnie, ze względu na bezpieczeństwo i sytuację gospodarczą w najbardziej popularnych krajach turystycznych, zastanawiamy się nad wyborem miejsca wypoczynku. Na co zwrócić uwagę, aby mądrze kupić zagraniczne wakacje?

 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!

 • Rewolucja w turystycznych kanałach cyfrowych

  Kanały cyfrowe, w tym media społecznościowe są drugim (po rekomendacji, w tym w szczególności rodziny i znajomych) źródłem pomysłów, jeżeli chodzi o wybór miejsca, gdzie chcemy pojechać na wakacje.Portale z porównywarkami stanowią najbardziej popularne i wpływowe źródło w poszukiwaniu wakacji.

 • Polaku, zafunduj sobie bezpieczne wakacje!

  Beztroskie wakacje to marzenie wszystkich wyjeżdżających na wypoczynek. Jednak, aby letnie wojaże rzeczywiście okazały się bezstresowe i bezpiecznie, warto się do nich odpowiednio przygotować. Nie można ograniczyć się przy tym tylko do wyboru kierunku wyjazdu, ale trzeba także wziąć pod uwagę szereg innych kwestii.

 • Wakacje:Te biura podróży można polecić

  Przed nami sezon wakacyjnych urlopów i wyjazdów. Jeśli planujesz spędzić ten czas za granicą, pewnie skorzystasz z oferty biura podróży. Jak wybrać to najlepsze? Sprawdź, które ma najciekawszą ofertę, najniższe ceny, najbardziej kompetentną obsługę i co ważne, w którym oferta zgadza się z rzeczywistością.

 • Praca marzeń w biurze podróży Party Camp. Rezydent wyjazdu na Ibizę

  Uwielbiasz ciekawe podróże? Imprezy i wypoczynek to twoja pasja? Jesteś otwarty na nowe znajomości? A może po prostu chcesz jechać w wakacje na Ibizę i interesują cię nowe wyzwania!

 • Wakacje na kredyt: Jeśli musisz, wybierz mądrze

  Banki chętnie podsuną swoją ofertę jeśli tylko potrzeba wakacyjnego wyjazdu wygrywa z brakiem oszczędności na jego sfinansowanie. Pomagamy więc wybrać najlepszy sposób wśród nich.