• Informacje na temat:

  najlepsze biura turystyczne w polsce 2014

Artykuły na temat: najlepsze biura turystyczne w polsce 2014
 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  ...jestem. Kocham wszystkich ludzi w Polsce - zastrzega redemptorysta po tym, jak kończy przypowieść o narodowościach: Jeden Żyd jest tak inteligentny, że sprzeda 15 katolików. Jeden Grek ma tyle sprytu, że(...) uzupełniające magisterskie - mówi socjolog dr Mikołaj Jasiński, który na zlecenie resortu nauki i szkolnictwa wyższego zebrał i opracował dane o 130 tys. absolwentów studiów magisterskich z 2014 r. - Średni...

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...nowoczesnych usług dla biznesu. Z danych ABSL wynika, że międzynarodowe centra usług zatrudniają w Krakowie ponad 25 000 osób, co jest najwyższym wynikiem nie tylko w Polsce, ale i całym regionie Europy(...) oraz południowej granicy Polski. Autostrada A4 zapewnia szybkie połączenie z Niemcami. Lotnisko Kraków-Balice jest największym lotniskiem w Polsce poza Warszawą, obsługującym ponad 60 kierunków w Europie...

 • BIG InfoMonitor: Zamiast Tunezji i Egiptu biura proponują inne kierunki, ale nie zwracają pieniędzy

  Aż 5 mln Polaków planuje w tym roku wyjechać na wakacje za granicę - szacuje Polska Izba Turystyki. Niestety niewielu rodaków rzetelnie przygotowuje się do zagranicznego urlopu.

 • 6 maja 2015 r. na rynku NewConnect zadebiutuje Summa Linguae SA. To biuro tłumaczeń z Krakowa, które jako pierwsze w branży usług tłumaczeniowych zdecydowało się na konsolidację bardzo rozdrobnionego rynku. Już dziś Summa Linguae jest właścicielem 6 przejętych marek, a to dopiero początek planów akwizycyjnych podmiotu.

 • Tanie wczasy to przeszłość. Nasze wymagania rosną

  Hitem tegorocznego lata jest Grecja. Chętnie wybieramy się również na egzotyczne wyjazdy, za które skłonni jesteśmy zapłacić ponad 9 tys. zł.

 • Europa rezygnuje z zakazu handlu w niedziele

  Analitycy PwC poddali analizie 30 krajów Europy pod kątem prawa dotyczącego zakazu handlu w niedziele. 13 nie posiada żadnych restrykcji w tym obszarze, a 15 w ciągu ostatnich 10 lat przechodziło proces rozluźnienia prawa i ograniczenia handlu w niedziele.

 • Raport bieżący nr 23/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Raport nr 23/2017 – Odwołanie i powołanie...

 • Biuro podróży First Class SA, należące do notowanej na rynku NewConnect spółki Internetowe Biura Sprzedaży Netshops.pl SA (dawniej Mobini, skrót MOB) chce zrewolucjonizować rynek turystyczny w Polsce. Firma rozpoczyna wspólnie z Alior Bankiem sprzedaż w systemie ratalnym biletów lotniczych oraz wycieczek i pobytów hotelowych.

 • Rusza konkurs na pracę marzeń!

  Plażowanie, zwiedzanie i imprezowanie na jachtach - to tylko niektóre z przyjemnych obowiązków przyszłego pracownika biura podróży Party Camp. Już dziś rusza nietypowy konkurs na stanowisko, którego opis przypomina bardziej receptę na udany urlop. Zdobądź pracę marzeń - zostań rezydentem na Ibizie.

 • Wielkie mundialowe emocje za wielkie pieniądze

  FIFA broni swojej decyzji o organizacji mistrzostw świata w RPA i płaci hojniej niż zwykle. Po rozliczeniu kosztów i wpływów z tegorocznego mundialu na jej kontach zostanie ok. 800 mln euro. Rachunek był prosty. Wpływy ze sprzedaży praw do transmisji i gadżetów z logo imprezy to ok. 2,3 mld euro. Na dofinansowanie imprezy trzeba przeznaczyć ok. 1,5 mld euro. Reszta to zysk. Od miesięcy mnożą się jednak wątpliwości, czy to się uda.