• Informacje na temat:

  najlepsze konta bankowe

Artykuły na temat: najlepsze konta bankowe
 • ...– założyć konto bankowe. Koniec z kolejkami Mając konto w banku, nie trzeba wypatrywać listonosza, który przyniesie emeryturę czy rentę. Nie trzeba stać w kolejce na poczcie, żeby opłacić rachunek za(...) konta oferowana jest zwykle karta debetowa, którą możemy pobierać pieniądze z bankomatu i płacić za zakupy. Większość banków oferuje możliwość obsługiwania konta przez internet, co jest dobrym...

 • Konta z kartą staniały, ale banki dużo więcej zarabiają na odsetkach

  Według raportu NBP, pod koniec 2017 r. korzystanie z konta i dołączonej do niego karty nieco staniało i kosztowało nas średnio 9,57 zł, co daje niecałe 115 zł rocznie. Część opłat poszła jednak(...) podpowiada, co zrobić, aby nie przepłacać za usługi bankowe.

 • Jeśli chcemy, by nasze oszczędności były w 100 proc. bezpieczne i przynosiły nam zyski, mamy trzy możliwości: klasyczne lokaty bankowe, konta oszczędnościowe oraz obligacje Skarbu Państwa.

 • Konto oszczędnościowe jak depozyt

  Odłożyć pieniądze na jakiś czas w bezpieczne miejsce, niczym się nie przejmować, a potem wyjąć więcej niż się włożyło - to idea lokaty bankowej. Coś jednak za coś - za bezpieczeństwo i brak ryzyka płaci się niższym zarobkiem.

 • 5 powodów, dla których warto posiadać konto internetowe

  Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania finansowego dla siebie czy dla swojej firmy, powinieneś zainteresować się tak zwaną bankowością elektroniczną. Poniżej przedstawiamy listę kilku bezdyskusyjnych korzyści, jakie wynikają z prowadzenia konta bankowego przez Internet.

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.

 • ...– gdy potrzebujemy większej gotówki, nie musimy występować o kredyt. Po prostu wypłacamy pieniądze z konta, na które co miesiąc wpływa nasze wynagrodzenie. To rozwiązanie ma też podobną do karty kredytowej wadę – jeśli zadłużenia nie spłacimy, to pozostanie ono z nami na lata. Do takiego dodatku do konta bardzo łatwo się bowiem przyzwyczaić. Limit w koncie osobistym ma z reguły oprocentowanie...

 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • Przypatrz się swojemu kontu Żeby wybrać konto naprawdę najlepsze, trzeba wiedzieć, czego potrzebujemy. Sprawdzenie tego nie jest takie trudne. Wystarczy przeanalizować operacje z ostatnich 2-3 miesięcy. Zwróćmy uwagę, jakich transakcji mamy najwięcej (np. czy są to przelewy, polecenia zapłaty itp.) I ile za nie płacimy. Ważne są też opłaty za prowadzenie konta, wydanie i obsługę karty...

 • Konta oszczędnościowe: Ranking listopad 2015

  Jedni wolą wydawać pieniądze, a inni je oszczędzać. Sprawdź, gdzie obecnie najlepiej ulokować swoje środki.