• Informacje na temat:

  najlepsze konto firmowe

Artykuły na temat: najlepsze konto firmowe
 • Jak okiełznać "Mordor"? 12 zasad przetrwania w korporacji

  Niektórzy mawiają, że z korporacją jest jak z narkotykami. Najlepsze wyjście? Nie wchodzić. Czasami jednak zmierzenie się z korporacyjną machiną jest dla nas jedyną szansą, aby zdobyć doświadczenie i zaistnieć na rynku pracy. Jak odnaleźć się w "Mordorze"?

 • Jak pomnażać firmowe oszczędności?

  Posiadasz nadwyżki na koncie firmowym? Warto więc zastanowić się nad planem oszczędnościowym, by móc cieszyć się z zysków. Banki oferują szeroką gamę produktów, dzięki którym przedsiębiorcy mają możliwość pomnożenia swoich oszczędności. Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się im bliżej.

 • Jak skutecznie motywować pracownika?

  .... Jego zdaniem, takie świadczenia często mogą lepiej motywować pracownika niż dodatkowe pieniądze. - Podwyżka jest świadczeniem jednorazowym, bezosobowym przelewem na konto, który oczywiście cieszy, ale...

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.

 • ​Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

  Wyższa Szkoła Kultury Medialnej i Społecznej to uczelnia fenomen. Absolwenci uczelni ojca Tadeusza Rydzyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy.

 • Fiskus na ostatniej prostej do zyskania dostępu do kont ponad dwóch milionów firm

  Do Sejmu trafił projekt wdrożenia STIR (System Teleinformatyczny Izby Rozliczeniowej), tj. systemu, który wykorzystuje informacje zgromadzone na rachunkach bankowych firm. Chodzi o dane z kont zarówno dużych korporacji, jaki i właścicieli mikrofirm, czyli o transakcje dokonywane pomiędzy 2,48 mln przedsiębiorców.

 • W wydaniu wrześniowym chcemy skoncentrować się na pierwszym dniu w pracy - zarówno na sytuacji, kiedy wkraczamy do zupełnie nowego biura i szczególnie zależy nam na tym, by wypaść jak najlepiej, jak i wówczas, kiedy wracamy do pracy po dłuższej urlopowej przerwie.

 • Zabezpieczenie firmowych danych to wymóg chwili - współczesna gospodarka nabiera coraz więcej cech cyfrowych, co niesie niebezpieczeństwa. Popularne programy antywirusowe nie wystarczą - eksperci radzą, aby firmy wdrażały specjalne procedury bezpieczeństwa dot. przepływu informacji.

 • Specjaliści z serwisu pracy Praca.pl radzą kandydatom, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy, by zaprezentować się pracodawcy z jak najlepszej strony. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona(...) mikrofon. Korzystając z laptopa obie rzeczy są z reguły wbudowane i wystarczają do przeprowadzenia rozmowy video. Zakładając konto w programie umożliwiającym połączenia video kandydat powinien zwrócić uwagę...

 • Jak uzyskać kredyt dla firmy?

  Ograniczenie formalności do minimum, obniżenie marży, atrakcyjne oprocentowanie - to główne hasła, którymi banki chcą przyciągnąć przedsiębiorców. Czy w ich przypadku wnioskowanie o kredyt jest trudniejsze? Co trzeba zrobić, by otrzymać kredyt dla firmy? Szczegółom i procedurom wnioskowania o kredyt firmowy przyjrzeli się eksperci TotalMoney.pl.