• Informacje na temat:

  najlepsze konto walutowe

Artykuły na temat: najlepsze konto walutowe
 • ..., z którego będziemy wysyłali pieniądze na wymianę, i konta walutowego do spłaty kredytu, na które kantor ma je odesłać po wymianie. Później przelewamy złotówki na wskazane konto w kantorze. Ponieważ kantory(...) internetowym i przelewa je na konto do obsługi rat kredytu. 20 sierpnia w inKantor.pl frank kosztował 3,4693 zł. Za 500 franków zapłaciła więc 1734,65 zł. Oszczędność na jednej racie to 82,50 zł, rocznie...

 • Firmowe konto za zero to na rynku rzadkość

  Obecnie na rynku konto bez żadnych opłat oferują tylko dwa banki, Idea Bank i Deutsche Bank Polska. Pozostałe każą sobie płacić za rachunek albo przynajmniej pobierają opłaty za dostęp do gotówki.

 • Jak przejść na emeryturę, nawet gdy rynek się załamuje

  Na rynek powoli wkrada się ostrożny optymizm, ale niektórzy wciąż przewidują kolejne załamanie albo co najmniej dłuższy okres powrotu do stanu normalnego. Jedno wiemy na pewno - historia pokazuje, że na pewno nadejdzie kolejny kryzys. Nikt nie potrafi tylko powiedzieć, czy zdarzy się to za sześć miesięcy, czy za sześć lat. Podstawowe pytanie to czy będziemy na niego gotowi, czy znowu dużo stracimy na naszych prawdopodobnie i tak już skurczonych emerytalnych oszczędnościach.

 • Konta z kartą staniały, ale banki dużo więcej zarabiają na odsetkach

  Według raportu NBP, pod koniec 2017 r. korzystanie z konta i dołączonej do niego karty nieco staniało i kosztowało nas średnio 9,57 zł, co daje niecałe 115 zł rocznie. Część opłat poszła jednak w górę. Raport pokazuje również, że banki w 2017 r. dużo więcej zarobiły na odsetkach. Częściowo jest to wynik coraz popularniejszego trzymania oszczędności na nieoprocentowanych rachunkach. Expander podpowiada, co zrobić, aby nie przepłacać za usługi bankowe.

 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • W wakacje nie popełniaj takich błędów. Stracisz nawet 962 zł

  Posiadanie nawet najlepszego konta bankowego nie uchroni nas przed stratami wynikającymi z różnic kursowych podczas korzystania z karty płatniczej za granicą.

 • Internetowy Kantor Walutowy eksportowym produktem Alior Banku

  Polskie banki znane są z innowacyjności. Nie dziwi zatem fakt, że wprowadzają swoje rozwiązania poza granicami naszego kraju. Przykład? Usługi oferowane klientom w Rumunii przez Alior Bank wspólnie z Telekom Romania, w tym dobrze znany u nas internetowy Kantor Walutowy.

 • Nawet 124 zł zapłacisz, jeśli na zagranicznych wakacjach skorzystasz z karty do konta w złotych

  Wybierając się na mecz do Rosji, albo na zagraniczne wakacje, warto pamiętać o dodatkowych kosztach naliczanych przez banki przy okazji przeliczeń kursowych na kartach płatniczych. Można ich uniknąć, np. korzystając z konta walutowego czy usług takich firm jak np. Revolut. To wszytko wymaga jednak nieco zachodu. Najwygodniejsze jest posiadanie jednej karty, z której będziemy korzystać zarówno

 • Poniedziałek na globalnych rynkach upłynął dość spokojnie. Nie najlepszy start sezonu wyników w USA nie zdołał popsuć rynkowych nastrojów, a amerykańskie indeksy są już o krok od historycznych szczytów. W Polsce tematem numer jeden jest likwidacja OFE. Pierwsza reakcja rynków nie jest specjalnie entuzjastyczna.

 • Funkcjonowanie rynku Forex wzbudza zainteresowanie nie tylko osób na co dzień zajmujących się tą problematyką, ale również tych, którzy szukają różnych sposobów na opłacalne inwestycje.