• Informacje na temat:

  najlepsze kredyty

Artykuły na temat: najlepsze kredyty
 • Niedawna obniżka stóp procentowych sprawiła, że raty kredytów są najniższe w historii. Teraz jest więc idealny moment, by pomyśleć o kupnie mieszkania na kredyt. Warto jednak dokładnie przyjrzeć cię ofertom banków, bo możemy zyskać lub stracić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 • Szybkie kredyty dla profesjonalistów

  Korzystniejsze warunki, specjalne, odrębne oferty, uproszczone procedury. Takie bonusy przygotowały banki dla osób, którzy wykonują zawód zaufania publicznego. Do grona profesjonalistów zalicza się m.in. lekarzy, prawników, nauczycieli i architektów.

 • Kredyty studenckie mają rekordowo niskie oprocentowanie (obecnie jedynie 1,38 proc.). Aż grzech z nich nie skorzystać, bo to najprostszy i najtańszy sposób na opłatę czesnego oraz pomoc w utrzymaniu się podczas studiów. Wyjaśniamy kto i w jaki sposób może taki preferencyjny kredyt uzyskać.

 • Złe kredyty: Problem niewypłacalności zagraża nawet kilkunastu procentom obywateli naszego kraju

  Co robić, gdy zadłużenie uniemożliwia normalne funkcjonowanie, gdzie szukać pomocy i dlaczego banki nie zawsze są chętne do pomocy. Rozmowa z ekspertem kredytowym - Krzysztofem Oppenheimem, prezesem firmy Nieruchomości Boża Krówka, o złych kredytach, które stają się coraz większym problemem i obciążeniem dla Polaków.

 • Warto skorzystać z bardzo korzystnych kredytów studenckich, zwłaszcza że w końcu zwiększyła się ich kwota. Na złożenie wniosku studenci mają czas do 15 listopada.

 • Kredyty we franku: Polskie banki grają na zwłokę

  - Chcielibyśmy, by do 11 marca powstała podstawowa koncepcja rozwiązania problemu, związanego z kredytami we frankach szwajcarskich - mówi prezes Związków Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz po spotkaniu przedstawicieli banków z szefem KNF Andrzejem Jakubiakiem.

 • Kredyty są kosztowne, ale czasem nie mamy wyjścia i musimy je zaciągnąć. W takiej sytuacji znalazła się pani Grażyna (54) z Gliwic. Jej lodówka przestała działać, a naprawa kosztowałaby prawie tyle co nowe urządzenie. Pani Grażyna postanowiła więc pożyczyć pieniądze.

 • Cele, na jakie możemy wziąć kredyt

  Narzędzie pozwalające spełniać marzenia, pomoc w nagłym przypadku, ostatnia deska ratunku - tak można mówić o kredycie gotówkowym, który w naszym kraju bije rekordy popularności. Można go zaciągnąć na każdy cel, ale należy pamiętać, że takie decyzje trzeba podejmować spokojnie i z głową.

 • Dzięki rekordowo niskim stopom procentowym kredyty mieszkaniowe są wciąż dość tanie. Ich oprocentowanie przeciętnie wynosi 4,6 proc. Open Finance sprawdził, gdzie uzyskamy najlepszy kredyt.

 • Kredyty we frankach znów bardziej opłacalne od kredytów w polskiej walucie

  Kredyty frankowe są dzisiaj bardziej opłacalne od analogicznych do nich kredytów w złotych. Część kapitałowa kredytów frankowych jest spłacana szybciej niż w przypadku kredytów złotowych. W najgorszej sytuacji są ci frankowicze, którzy zaciągnęli kilka kredytów, aby kupić wiele mieszkań.