• Informacje na temat:

  najlepszy wykaz firm

Artykuły na temat: najlepszy wykaz firm
 • Dostałeś pracę i co dalej? Jak pozytywnie przejść okres próbny

  Trzy miesiące - tyle przeważnie trwa okres próbny, który musi przejść nowy pracownik w większości firm. Ten czas zarówno jemu, jak i pracodawcy pozwala sprawdzić, czy podjęta przez nich decyzja o rozpoczęciu współpracy była słuszna. Jak przetrwać te 12 tygodni i co robić, aby wywrzeć dobre wrażenie i szybko się zaadaptować?

 • Będzie wsparcie dla firm przed bankructwem

  Sejm rozpoczyna pracę nad rządowym projektem ustawy Prawo restrukturyzacyjne, która pomóc ma firmom borykającym się z trudnościami ekonomicznymi. Służą temu również proponowane w projekcie uproszczenia procedury upadłościowej.

 • Jak zdobyć pracę w konsultingu?

  ...​O pracy w konsultingu marzy wielu świeżo upieczonych absolwentów. Jakie należy spełnić kryteria, żeby dostać się do jednej z czołowych firm w tej branży? Przeczytaj kilka wskazówek i zaplanuj swoją karierę w konsultingu!

 • Firma BMZ Poland uruchomiła w Gliwicach nową fabrykę za 9 mln euro

  Produkująca akumulatory litowo-jonowe firma BMZ Poland uruchomiła w poniedziałek nową fabrykę w Gliwicach. Koszt inwestycji to ok. 9 mln euro. Zatrudnienie w spółce wzrośnie o 50 osób, do ok. 700 pracowników, a w ciągu dwóch lat zwiększy się do ponad 1000 osób.

 • Nabory na zbiory? Rozpoczęte!

  ...numer certyfikatu nadawanego przez marszałka województwa, w którym działa (wykaz certyfikowanych agencji jest na stronie internetowej krajowego rejestru agencji zatrudnienia: www.kraz.praca.gov.pl ), nie korzystaj z ogłoszenia, w którym podany jest tylko telefon, a firma, do której dzwonisz, nie ma stałej siedziby ani biura, pamiętaj, że agencja pośrednictwa pracy nie może pobierać opłat za...

 • Ministrowie finansów państw UE przyjęli we wtorek czarną listę rajów podatkowych, obejmującą 17 jurysdykcji, które nie współpracują z UE w sprawach podatkowych. W wykazie znalazła się m.in. Panama, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Tunezja.

 • ...i bezpiecznie. Jeśli musisz jednak w takiej firmie pożyczyć, sprawdź, czy nie znajduje się ona na liście nieuczciwych firm! Wykaz takich firm jest na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego: www.knf.gov.pl Jeśli firma jest w wykazie, to znaczy, że np. wszczęto wobec niej postępowanie prokuratorskie! Konsultacja: Remigiusz Stupnicki - ekspert ds. kredytów...

 • Karta Dużej Rodziny została podpisana

  Karta jest wydawana bezpłatnie na wniosek członka rodziny wielodzietnej przez wójta (burmistrza lub prezydenta miasta) właściwego ze względu na miejsce zamieszkania. Jedna osoba będzie mogła wnieść o przyznanie Kart wszystkim członkom rodziny.

 • ...mogą udzielać zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, w tym banki, spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe (SKOK-i) oraz firmy pożyczkowe. Natomiast kredyty mogą przyznawać wyłącznie banki i SKOK(...) klienta, czyli jego możliwości terminowej spłaty kredytu wraz z odsetkami i innymi opłatami. Gdy masz niewielkie zarobki lub emeryturę, bank może nie przyznać Ci dużej kwoty. Pożyczka w firmie pozabankowej...

 • Centralny Rejestr Faktur, czyli JPK drugiej generacji

  Obecnie trwają intensywne prace nad zwiększeniem funkcjonalności tej aplikacji i utworzeniem kolejnego modułu - Centralnego Rejestru Faktur, który będzie zbierał informacje o fakturach wystawionych przez wszystkie podmioty obrotu gospodarczego, przesyłane do MF za pomocą plików elektronicznych.