• Informacje na temat:

  najnowsza oferta orange dla firm

Artykuły na temat: najnowsza oferta orange dla firm
 • Ruszyła najnowsza kampania Orange dla Firm promująca internet stacjonarny z wyjątkowym bezpiecznym łączem. Kreację komunikującą nową ofertę przygotowała agencja Havas Worldwide Warsaw.

 • Orange chce wprowadzić Polaków w nową erę internetu. Ale tylko wybranych

  Orange Polska zaprezentował nową ofertę stacjonarnego internetu, w oparciu o technologię światłowodową. Jeden z największych polskich telekomów obiecuje "najszybszą sieć w Polsce" o prędkości do 600 Mb/s. Na dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły oferty oraz cennik.

 • Szybki internet to szansa na rozwój małych i średnich firm

  W wielu przypadkach przeszkodą w cyfryzacji i jedną z barier hamujących rozwój MŚP jest brak dostępu do szybkiego internetu - twierdzą autorzy raportu "Niebezpieczny status quo", opublikowanego przez Warsaw Enterprise Institute (WEI). Podkreślają też, że bez szybkiego, ogólnodostępnego i stabilnego internetu rewolucja cyfrowa w Polsce stanie się fikcją.

 • Rozwój polskiej gospodarki najbardziej hamują pod tym względem prosta produkcja przemysłowa, transport, energetyka i górnictwo.

 • Netia zwiększa sprzedaż mimo wojny cenowej

  Średnie przychody od nowych klientów usług detalicznych Netii są o około 6 zł wyższe od cen z jesieni ubiegłego roku - podali przedstawiciele spółki. Dodali, że wzrost przychodów udaje się uzyskać na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

 • Światłowody pomogą w transformacji biznesu i gospodarki

  Internet jest kołem napędowym gospodarki i biznesu. Zwłaszcza dzisiaj, gdy to właśnie w sieci pojawiają się kolejne nisze do zagospodarowania, nowe rynki i klienci. Firmy myślą i chcą działać globalnie. Szybki, stabilny i pewny internet światłowodowy może im w ekspansji i rozwoju pomóc. Z drugiej strony to na "nowej" architekturze, opartej na światłowodach, ma dokonać się czwarta rewolucja

 • Energetyka chce być smart

  A właściwe musi. Bo nie ma wyboru: do roku 2020 przybędzie na świecie nawet 50 mld różnych urządzeń. Znaczna ich liczba powiązana będzie z sektorem energetycznym. Upowszechnianie inteligentnych liczników - to główne trendy stawiające branżę energetyczną w forpoczcie czwartej rewolucji przemysłowej.

 • Optimus podpisał umowę o współpracy z PTK Centertel. Będzie sprzedawał produkty telekomunikacyjne operatora, umożliwiające mobilny dostęp do internetu.

 • Zarząd Wind Mobile S.A. ("Spółka", "Emitent") z siedzibą w Krakowie podaje do publicznej wiadomości , że w dniu 4 grudnia do Spółki wpłynęła podpisana...