• Informacje na temat:

  najtansze miasto w polsce

Artykuły na temat: najtansze miasto w polsce
 • Tyrający od rana do nocy, najtańsi w Europie, wynajęci lub przekazani. Oto pracownicy z outsourcingu

  .... średnich i dużych firm w Polsce. Daje to około 100 tys. pracowników. Na zewnątrz zlecane są przede wszystkim szkolenia, transport i usługi czystości, ale też dystrybucja i logistyka, marketing, sprzedaż czy(...), BPO i ITO (branża IT - red.)". W Polsce badała je firma rekrutacyjna Antal. Z ponad 60 polskich firm outsourcingowych w badaniu zgodziło się wziąć udział ponad 31 tys. pracowników. Anonimowo...

 • Najtańsze i najdroższe mieszkania w Polsce

  Ile kosztuje najtańsze lub najdroższe mieszkanie w Polsce? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków. Mieszkanie mieszkaniu nierówne - to wie praktycznie każdy z nas, jednak dysproporcje, jakie pojawiają się na rynku nieruchomości mogą wprowadzić niejednego w osłupienie.

 • Polsce rośnie groźny konkurent

  Z najnowszego raportu międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dotyczącego czynników wpływających na działalność firm z sektora BPO wynika, że najlepszą lokalizacją świata dla usług outsourcingowych został po raz pierwszy Wietnam.

 • Gdzie najtańszy najem w Polsce?

  Na Śląsku ceny najmu kawalerek i mieszkań dwupokojowych są jednymi z najniższych w kraju.

 • Polska się wyludni, zostaną tylko starsi ludzie

  - Musimy walczyć o miejsca pracy, bez tego Polska się wyludni - uważa startujący z pierwszego miejsca śląskiej listy Solidarnej Polski do Parlamentu Europejskiego bokser Tomasz Adamek.

 • Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Około 15-20 tys. zł za metr kwadratowy - tyle średnio kosztują apartamenty w projektach deweloperskich z najwyższej półki. Najdroższym rynkiem w kraju pozostaje oczywiście Warszawa. W tym tekście sprawdziliśmy ceny i lokalizacje ekskluzywnych nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego w stolicy i wybranych miastach regionalnych.

 • Płatne usługi seksualne w Polsce - czy to się opłaca?

  ...w Polsce? Istnieją kraje, w których prostytucję zalegalizowano. Należą do nich między innymi Holandia, Niemcy, Węgry, Austria, Szwajcaria, Grecja czy Turcja. Prostytucja jest tam opodatkowana, a osoby(...) dane dotyczące dochodów w tej branży. W Polsce płatne usługi seksualne to nadal szara strefa stąd trudno znaleźć rzetelne dane na temat ilości osób zatrudnionych w tym sektorze i osiąganych dochodach...

 • Tu są najtańsze mieszkania w Polsce

  Województwa - lubuskie, świętokrzyskie, podlaskie, łódzkie - to są regiony kraju z najniższymi cenami mieszkań. Wpływ na średni poziom cen mają przede wszystkim stawki ze stolic regionów. W przypadku wymienionych województw są one niskie.

 • W Polsce trzeba poprawić jakość powietrza, gdyż przez jego zanieczyszczenie chorujemy. Oznacza to, że w niektórych rejonach kraju będziemy inaczej opalać domy. I to właśnie wielu ludzi niepokoi, bo nie wszystkich na te zmiany stać.

 • Kredyt mieszkaniowy jest dziś najtańszy w historii

  W ciągu miesiąca wyraźnie spadł koszt kredytu hipotecznego. Stało się tak za sprawą obniżenia stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. W efekcie kredyt mieszkaniowy jest dziś najtańszy w historii - wynika z szacunków Lion's Bank i portalu nieruchomości Domy.pl.