• Informacje na temat:

  najtańsze mieszkania w polsce

Artykuły na temat: najtańsze mieszkania w polsce
 • Polska musi inwestować w opiekę domową nad osobami starszymi w ich domach

  ...kwalifikacji. Brakuje także metod mierzenia skuteczności opieki domowej oraz wyznaczenia jej standardów. W dalszym ciągu niemal 20% gmin w Polsce nie zapewnia seniorom wsparcia w miejscu zamieszkania, mimo(...)Rozwijają się projekty wsparcia dziennego dla seniorów w specjalistycznych placówkach. Wciąż jednak największym wyzwaniem w Polsce jest niewystarczająca codzienna opieka domowa dla seniorów...

 • Najtańsze i najdroższe mieszkania w Polsce

  Ile kosztuje najtańsze lub najdroższe mieszkanie w Polsce? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków. Mieszkanie mieszkaniu nierówne - to wie praktycznie każdy z nas, jednak dysproporcje, jakie pojawiają się na rynku nieruchomości mogą wprowadzić niejednego w osłupienie.

 • Płatne usługi seksualne w Polsce - czy to się opłaca?

  ...w Polsce? Istnieją kraje, w których prostytucję zalegalizowano. Należą do nich między innymi Holandia, Niemcy, Węgry, Austria, Szwajcaria, Grecja czy Turcja. Prostytucja jest tam opodatkowana, a osoby(...) dane dotyczące dochodów w tej branży. W Polsce płatne usługi seksualne to nadal szara strefa stąd trudno znaleźć rzetelne dane na temat ilości osób zatrudnionych w tym sektorze i osiąganych dochodach...

 • Tu są najtańsze mieszkania w Polsce

  Województwa - lubuskie, świętokrzyskie, podlaskie, łódzkie - to są regiony kraju z najniższymi cenami mieszkań. Wpływ na średni poziom cen mają przede wszystkim stawki ze stolic regionów. W przypadku wymienionych województw są one niskie.

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeździmy za nauką i pracą setki kilometrów, zmieniamy zawody, miejsca zamieszkania i kraje. Ponad 2 mln Polaków siedzi za granicą, miliony pałętają się po kraju w poszukiwaniu lepszego życia(...). Przestrzenną zdolnością do zmiany miejsca zamieszkania i pracy, ale też elastycznością społeczną, kulturową i zawodową, która pozwala nam w szybki sposób przystosowywać się do nowych sytuacji i wyzwań. Często...

 • Najdroższy apartament zakupiono w 2018 roku w Warszawie, a najtańsze mieszkania w Nowej Rudzie w woj. dolnośląskim - poinformował PAP urban.one, serwis do samodzielnej wyceny mieszkania. Apartament w stolicy w Rezydencji Foksal kosztował 13 mln zł, za lokale na Dolnym Śląsku płacono 40 tys. zł.

 • Dobre miejsce na rozkręcenie interesu

  W stolicy Niemiec koszty wynajęcia mieszkania, sklepu czy magazynu są znacznie niższe niż w Warszawie. Dlatego już 7000 Polaków założyło tu własne interesy i legalnie zarabia.

 • Najdroższe i najtańsze mieszkania Krakowa - gdzie ich szukać?

  Od 4500 - 4900 zł za metr kwadratowy w oddalonych lokalizacjach i niższym standardzie do ponad 20 tysięcy za luksusowe apartamenty w centrum miasta i w prestiżowych projektach segmentu premium - taka jest rozpiętość cenowa mieszkań na sprzedaż w Krakowie.

 • Polacy szturmują Hagę

  W półmilionowej Hadze mieszka około 10 tys. Polaków. Z każdym dniem przybywają nowi. Bo pracy nie brakuje, gorzej z mieszkaniami.

 • Początek września to gorący okres na rynku najmu. Do poszukiwań mieszkania wkracza bodaj najsilniejsza grupa najemców - studenci.