• Informacje na temat:

  najtansze mieszkania w polsce gdzie

Artykuły na temat: najtansze mieszkania w polsce gdzie
 • Płatne usługi seksualne w Polsce - czy to się opłaca?

  ...w Polsce? Istnieją kraje, w których prostytucję zalegalizowano. Należą do nich między innymi Holandia, Niemcy, Węgry, Austria, Szwajcaria, Grecja czy Turcja. Prostytucja jest tam opodatkowana, a osoby(...) dane dotyczące dochodów w tej branży. W Polsce płatne usługi seksualne to nadal szara strefa stąd trudno znaleźć rzetelne dane na temat ilości osób zatrudnionych w tym sektorze i osiąganych dochodach...

 • Gdzie najtańszy najem w Polsce?

  Na Śląsku ceny najmu kawalerek i mieszkań dwupokojowych są jednymi z najniższych w kraju.

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeździmy za nauką i pracą setki kilometrów, zmieniamy zawody, miejsca zamieszkania i kraje. Ponad 2 mln Polaków siedzi za granicą, miliony pałętają się po kraju w poszukiwaniu lepszego życia(...). Przestrzenną zdolnością do zmiany miejsca zamieszkania i pracy, ale też elastycznością społeczną, kulturową i zawodową, która pozwala nam w szybki sposób przystosowywać się do nowych sytuacji i wyzwań. Często...

 • Tu są najtańsze mieszkania w Polsce

  Województwa - lubuskie, świętokrzyskie, podlaskie, łódzkie - to są regiony kraju z najniższymi cenami mieszkań. Wpływ na średni poziom cen mają przede wszystkim stawki ze stolic regionów. W przypadku wymienionych województw są one niskie.

 • Polacy szturmują Hagę

  W półmilionowej Hadze mieszka około 10 tys. Polaków. Z każdym dniem przybywają nowi. Bo pracy nie brakuje, gorzej z mieszkaniami.

 • Najdroższe i najtańsze mieszkania Krakowa - gdzie ich szukać?

  Od 4500 - 4900 zł za metr kwadratowy w oddalonych lokalizacjach i niższym standardzie do ponad 20 tysięcy za luksusowe apartamenty w centrum miasta i w prestiżowych projektach segmentu premium - taka jest rozpiętość cenowa mieszkań na sprzedaż w Krakowie.

 • Mniej popularne kierunki wyjazdów dla opiekunek

  Mówiąc o pracy opiekunki osób starszych za granicą, myśli się głównie o Niemczech lub Anglii. Tymczasem także za naszą zachodnią granicą są atrakcyjne i dochodowe kraje, gdzie zapotrzebowanie na takie usługi nie maleje.

 • Ile kosztują najtańsze mieszkania w ofercie deweloperów w poszczególnych miastach? Jaki mają metraż? W których osiedlach można je znaleźć? Sondę prezentuje serwis nieruchomości dompress.pl

 • W Polsce trzeba poprawić jakość powietrza, gdyż przez jego zanieczyszczenie chorujemy. Oznacza to, że w niektórych rejonach kraju będziemy inaczej opalać domy. I to właśnie wielu ludzi niepokoi, bo nie wszystkich na te zmiany stać.

 • Mieszkanie pod Warszawą - gdzie jest najtaniej?

  Aglomeracja warszawska należy do największych w naszym kraju. Tworzy ją Warszawa, jako miasto centralne, oraz kilkanaście mniejszych miasteczek w pobliżu, nazwanych miastami satelitarnymi. Dalszy rozrost terytorialny Warszawy jest praktycznie niemożliwy, dynamicznie rozwijają się za to miasta satelitarne, wśród których największe to Pruszków, Legionowo, Otwock, Żyrardów, Piaseczno, Ząbki i Marki.