• Informacje na temat:

  najtańsze oc forum

Artykuły na temat: najtańsze oc forum
 • Tyrający od rana do nocy, najtańsi w Europie, wynajęci lub przekazani. Oto pracownicy z outsourcingu

  ..., wiadomo od kilku lat. Dlatego powinniśmy stworzyć specjalne regulacje prawne chroniące polskich pracowników" - argumentuje jeden z antyoutsourcingowych forumowiczów. Na liście miast - kąsków dla(...) zatrudniania - Polskie Forum HR, zrzeszające dobre agencje, które same narzucają sobie wysokie standardy działania. Właśnie takie rzeczy warto zauważać, kiedy podejmuje się decyzję o współpracy. Joanna...

 • Minister energii: Ostrołęka to ostatnia taka inwestycja węglowa w Polsce

  Warta ok. 6 mld zł budowa nowego bloku opalanego węglem w Elektrowni Ostrołęka ma być ostatnią taką inwestycją w Polsce - wynika z wypowiedzi ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego na Form Ekonomicznym w Krynicy.

 • Studenci deklarują chęć powrotu do Polski, ale jeszcze nie teraz

  Od sześciu lat na prestiżowym uniwersytecie LSE, w samym centrum Londynu organizowana jest konferencja Polish Economic Forum. O tej randze i wielkości wydarzenia poza granicami kraju trudno szukać. PEF jest organizowane przez studentów dla studentów. To korzyść z jednej strony dla zaangażowanych w przygotowania, z drugiej dla uczestników, bo forum staje się nie tylko miejscem wymiany myśli, ale...

 • Analitycy: Wskutek decyzji OPEC polscy kierowcy mogą zapłacić więcej za paliwo?

  Decyzja OPEC o ograniczeniu wydobycia ropy może spowodować wzrost cen ropy naftowej, co w konsekwencji przełoży się na droższe paliwa na stacjach - wskazują analitycy paliwowi. Ich zdaniem szanse na dalsze obniżki na polskich stacjach są praktycznie zerowe.

 • Ile zarabia święty Mikołaj?

  .... wyższa. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że często zawiera w pakiecie mini program artystyczny (np. wspólne śpiewanie kolęd czy mini teatrzyk). Ile zarabia święty Mikołaj? Podyskutuj na Forum Mikołaje...

 • Zapłacisz więcej, dostaniesz mniej. Jak ubezpieczyciele zasypują dziurę finansową w OC

  Podwyżki to niejedyny sposób ubezpieczycieli, którzy próbują zrekompensować sobie straty na komunikacyjnym OC. Oszczędzają na wypłatach.

 • Praca i wakacje na Karaibach

  ...) w zależności od terminu kosztuje w granicach 390-500 euro. Praca za granicą - gdzie teraz opłaca się pojechać? Podyskutuj na Forum Na statku Polacy wyjeżdżający na Karaiby podejmują...

 • Redakcyjna debata "Infrastruktura - kontynuacja czy nowe rozdanie?" była okazją do podsumowania inwestycji drogowych i kolejowych z mijającej perspektywy finansowej UE.

 • Nowy dowód osobisty - jak poradzimy sobie w banku?

  Od 1 marca obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego. Wśród wprowadzonych zmian najwięcej kontrowersji budzi usunięcie informacji o adresie zameldowania. Czy będzie miało to wpływ na załatwianie spraw w bankach?

 • Węgrzy układają się z Gazpromem

  Podpisanie nowego porozumienia na dostawy gazu z rosyjskim Gazpromem zapowiedział wczoraj szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto w Moskwie. Podkreślił, że rozbudowa elektrowni atomowej w Paksu to dla Węgier będzie interes stulecia.