• Informacje na temat:

  najwazniejsze lotniska w polsce

Artykuły na temat: najwazniejsze lotniska w polsce
 • Jak dostać pracę na lotnisku?

  ...? Warto też zwrócić uwagę na największego w Polsce pracodawcę w branży lotniczej, który zajmuje się zapewnianiem sprawnej i wyspecjalizowanej obsługi naziemnej na pięciu polskich lotniskach - firmie LS Airport Services, gdyż prowadzi ona stały nabór na rozmaite stanowiska związane z obsługą naziemną krajowych portów lotniczych. Choć przez lotniska przepływa rzesza międzynarodowych turystów...

 • Około miliard złotych planuje zainwestować krakowskie lotnisko w rozwój infrastruktury.

 • Zatrudnienie w centrach usług wspólnych rośnie skokowo

  Do 2020 roku centra usług wspólnych, których jest już w Polsce ponad 1,2 tys., będą zatrudniać 340 tys. pracowników - wynika z prognoz ABSL. Tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat liczba nowych miejsc pracy wzrosła o 30 proc.

 • Ważą się losy lotniska w Gdyni. Spór z KE o pomoc publiczną to przestroga dla innych portów lotniczych.

 • Bez wiz, ale z problemami

  Kanada od roku 2009 nie wymaga wiz od Polaków. Czy to oznacza, że możemy bez problemów odwiedzać ten kraj? Niestety, urzędnicy emigracyjni na lotniskach kanadyjskich wciąż szczegółowo przepytują Polaków przy przekraczaniu granicy.

 • Niekończąca się opowieść: Nowe lotnisko dla Berlina

  Od siedmiu lat nie udaje się dokończyć budowy nowego berlińskiego lotniska. Najnowsza data otwarcia to październik 2020 roku. Czy termin zostanie dotrzymany?

 • Podmioty dbające o swój rozwój, dbają o przyszłe kadry już na poziomie szkół średnich i zawodowych

  ...​Choć jeszcze kilkanaście lat temu współpraca podmiotów z sektora prywatnego z placówkami oświatowymi zdarzała się w Polsce rzadko i uchodziła raczej za novum, to dziś nie stanowi już ona tylko osobliwej ciekawostki, ale - przeciwnie - coraz częściej stosowaną praktykę. Tam, gdzie nie wystarczy wyłącznie kierunkowe wykształcenie (jakkolwiek gruntowne by ono nie było), stała się codziennością...

 • W tym roku Ryanair oferuje 200 tras polskim pasażerom

  - Irlandzki Ryanair w tym roku ma latać na 200 trasach z 13 polskich lotnisk i planuje przewieźć ponad 11 mln pasażerów - poinformował w środę Juliusz Komorek z Ryanaira. Dodał, że z lotniska w Modlinie linia uruchomi cztery nowe trasy.

 • Ruszyła lawina ofert pracy z Niemiec!

  ...obiecującym regionem Niemiec pod względem potencjału rynku pracy. Położone niecałe 150 km od lotniska w Dortmundzie miasto jest jednak zdaniem ekspertów świetną "bazą wypadową" do poszukiwania...

 • - Najważniejsze dla Wlk. Brytanii jest porozumienie w kwestiach handlowych, bo UE to istotny partner gospodarczy - powiedział PAP dr Krzysztof Winkler z grupy badawczej Britannia. Podkreślił, że turystom Brytyjczycy chcą zaoferować ruch bezwizowy, a chętnym do pracy system zezwoleń.