• Informacje na temat:

  najwięksi producenci telewizorów

Artykuły na temat: najwięksi producenci telewizorów
 • Samobójstwa w tej firmie to nie przypadek?

  Ma też w Łodzi fabrykę komputerów, którą kupił od Dela i telewizorów LCD w Nitrze na Słowacji (przejął ją od Sony). Li Hai miał zaledwie 19 lat. Skończył życie dzisiaj rano polskiego czasu rzucając się z dachu. Pracował w firmie w Shenzhen tylko 42 dni. Foxconn w Shenzhen stracił w tak tragicznych okolicznościach w tym roku już 9 osób, dwie inne próbowały odebrać sobie życie skacząc z budynków...

 • W 2018 r. na rynek może trafić zwijany telewizor 4K

  Rozwijany telewizor OLED 4K, elementy sztucznej inteligencji i rozdzielczość 8K to przyszłość segmentu telewizyjnego. Już w 2018 roku na rynek może trafić zwijany w rulon telewizor w technologii organicznej.

 • Ok. 300 japońskich firm w Polsce utworzyło ok. 40 tys. miejsc pracy

  ...inwestycjom Polska stała się jednym z największych producentów części i komponentów samochodowych oraz największym eksporterem i producentem telewizorów w Europie. - Napływ japońskich inwestycji ewaluował...

 • Lasery zrewolucjonizują ekrany w telewizorach i smartfonach

  Dążenie do uzyskania idealnego obrazu na ekranie skłania producentów telewizorów do nieustannego udoskonalania technologicznych rozwiązań. Jak wynika z najnowszych badań największe nadzieje wzbudza światło lasera, który znacznie efektywniej oświetla wyświetlacze ciekłokrystaliczne.

 • Krecia robota robota, czyli komu automaty odbierają pracę

  ...poszczególnych branż, które zainwestowały w innowacje podtrzymujące) będą najpierw ignorować wpływ cyfrowej rewolucji na ich strefy wpływu (patrz: producenci "szaf obliczeniowych" kontra komputery...

 • Zmierzch zakrzywionych telewizorów. Sprzedaż nurkuje, ceny coraz niższe

  Telewizory z zakrzywionym ekranem miały być rewolucją, która dostarczy widzom nowych, lepszych wrażeń przy oglądaniu. Tymczasem, jak pokazują najnowsze dane można mówić o chwilowej modzie, która tak jak przy technologii 3D już wkrótce przejdzie do lamusa.

 • Wszystko w jednym: Telewizor, konsola i komputer

  To rewolucja na rynku RTV. Philips w drugim tygodniu czerwca wprowadzi do sprzedaży w Europie odbiorniki z systemem operacyjnym Android.

 • Polacy kupują coraz większe telewizory

  Polacy wymieniają telewizor średnio co sześć lat. Kupują coraz większe i droższe.

 • Targi IFA: Telewizja powoli odchodzi do lamusa?

  Obecność telewizorów na IFA (berlińskich targach elektroniki) to oczywistość. Co roku można zobaczyć coraz większe, jaśniejsze i bardziej kolorowe ekrany. Dla branży nastały jednak gorsze czasy.

 • Euro 2016: Jak wykorzystać piłkarskie mistrzostwa do zwiększenia zysków?

  10 czerwca dla milionów kibiców rozpoczęło się sportowe święto. Z piłkarskich mistrzostw cieszą się nie tylko fani futbolu, ale także marketerzy. Wielkie wydarzenia sportowe to prawdziwe okazje na większe zyski dla wielu firm.