• Informacje na temat:

  najwieksi ubezpieczyciele

Artykuły na temat: najwieksi ubezpieczyciele
 • Często myślisz o przyszłości najbliższych? Sprawdź, co możesz zrobić, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo rodzinie.

 • Klienci skarżą się na ubezpieczycieli

  W ubiegłym roku do Rzecznika Finansowego wpłynęło 14,4 tys. skarg na ubezpieczycieli, w tym ponad 8,8 tys. na ubezpieczycieli majątkowych oraz 4,8 tys. na towarzystwa ubezpieczeń na życie.

 • PZU porozumiało się ze związkami - zwolni ok. tysiąc osób

  Największa w Polsce grupa ubezpieczeniowa PZU SA zwolni do końca roku około tysiąc pracowników. Dziś zarząd ogłosił, że porozumiał się w tej sprawie ze związkami zawodowymi w firmie.

 • Polskie firmy ubezpieczeniowe odrzucają szereg możliwości, jakie dają aplikacje mobilne. Łatwiejsze docieranie do klientów, zdobywanie ich lojalności, poprzez sprawniejszą obsługę, to tylko część potencjalnych korzyści.

 • Pożegnanie z Mordorem? Nie tak szybko

  "Goodbye Mordor" - w ten sposób międzynarodowy koncern informuje w warszawskim metrze o zmianie swojej siedziby. Uciekają ze Służewca na Wolę. Nie są jedyni. Czy to oznacza, że największa dzielnica biznesowa w Polsce traci na znaczeniu?

 • Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia po raz 12. zajęło pierwsze miejsce w głosowaniu brokerów ubezpieczeniowych na najlepszego ubezpieczyciela majątkowego dla firm.

 • W Wielkiej Brytanii nowy poziom "płacy godziwej"

  W ubiegłym roku brytyjski rząd zapowiedział wieloletni program podwyżek płacy minimalnej, co wywołało obawy, że spadnie liczba firm oferujących dobrowolnie wyższą "płacę godziwą". Stało się jednak inaczej - ich rejestr wzrósł dwukrotnie- do prawie 3 tysięcy. Wśród największych są: IKEA, banki Lloydsa i TSB, firma energetyczna EDF, Biblioteka Brytyjska, ubezpieczyciele Aviva i RSA, kluby...

 • Zapłacisz więcej, dostaniesz mniej. Jak ubezpieczyciele zasypują dziurę finansową w OC

  Podwyżki to niejedyny sposób ubezpieczycieli, którzy próbują zrekompensować sobie straty na komunikacyjnym OC. Oszczędzają na wypłatach.

 • Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu może się skończyć nie tylko odebraniem prawa jazdy, grzywną, aresztem lub więzieniem. 0,2 promila (lub więcej) we krwi kierowcy może także oznaczać setki tysięcy złotych długów. I nie chodzi tu tylko o sytuację, gdy ktoś jest bardzo pijany. Ogromne finansowe konsekwencje może spowodować wypicie tylko jednego piwa, czy kieliszka wina.

 • Średnie ceny OC wzrosły w porównaniu z poprzednim rokiem o 19 proc, a najtańsze OC 2016 oferują Liberty Ubezpieczenia, Benefia i AXA Direct. Z czego wynikają podwyżki i czy ubezpieczenia komunikacyjne będą wciąż drożeć? W pierwszym w 2016 roku raporcie o cenach ubezpieczenia OC sprawdziliśmy, które towarzystwa mają najtańsze ubezpieczenie samochodu i ile zapłacą kierowcy w poszczególnych miastach wojewódzkich. Niestety, tzw. podatek bankowy zapłacą... klienci ubezpieczycieli i zrzucą się na...