• Informacje na temat:

  największe lotniska

Artykuły na temat: największe lotniska
 • Praca za granicą: Lotniska pełne ofert

  Znalezienie pracy na lotnisku nie wymaga posiadania specjalistycznych kwalifikacji ani doświadczenia. Największe szansę na zatrudnienie mają pracownicy personelu sprzątającego i osoby odpowiedzialne za załadunek bagaży.

 • Świetny wrzesień krakowskiego lotniska

  We wrześniu w Kraków Airport obsłużono 372 560 pasażerów (o 2 proc. więcej niż we wrześniu 2013 roku). Jest to najlepszy wrzesień w historii krakowskiego lotniska i 19 z rzędu rekordowy miesiąc.

 • Pożegnanie z Mordorem? Nie tak szybko

  ...z parkowaniem oraz wzbogacić ofertę gastronomiczną. Generalnie jednak ta część miasta ma wiele zalet: funkcjonują tutaj największe korporacje, jest blisko do lotniska i obwodnicy. Jest też stacja(...) relatywnie dobrą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy, bliskość SKM-ki, obwodnicy i lotniska. Dla pracowników duże znaczenie mają też liczne kawiarnie i restauracje oraz bezpośrednie sąsiedztwo...

 • Kaczyński: Polska potrzebuje dużego lotniska

  Polska potrzebuje dużego, centralnie położonego międzynarodowego lotniska, powiedział Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Radia Białystok.

 • Jak dostać pracę na lotnisku?

  ...? Warto też zwrócić uwagę na największego w Polsce pracodawcę w branży lotniczej, który zajmuje się zapewnianiem sprawnej i wyspecjalizowanej obsługi naziemnej na pięciu polskich lotniskach - firmie LS Airport Services, gdyż prowadzi ona stały nabór na rozmaite stanowiska związane z obsługą naziemną krajowych portów lotniczych. Choć przez lotniska przepływa rzesza międzynarodowych turystów...

 • Bijemy rekord. Ponad 40 mln pasażerów na polskich lotniskach

  Porty lotnicze w Polsce jeszcze nigdy nie rosły tak szybko. W ubiegłym roku przekroczyły razem magiczną granicę 40 mln pasażerów. W porównaniu z ubiegłym rokiem oznacza to, że polskie porty obsłużyły o ponad 6 mln pasażerów więcej, a wzrost w skali roku wyniósł ok. 17,7 procent - pokazały wyliczenia Fly4free.pl.

 • Emirates rośnie w siłę i rekrutuje nowych członków załogi pokładowej w Warszawie i Wrocławiu

  Emirates oferującej połączenia na sześciu kontynentach, jest szczególnie atrakcyjne. Emirates oferuje codzienny rejs z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie.  Linia lotnicza obsługuje trasę Warszawa...

 • Polskie lotniska śnią o potędze i pompują grube miliony

  Największe porty w pośpiechu pompują miliony złotych w infrastrukturę. Jedne dla narodowego przewoźnika, inne dla jego konkurentów.

 • ​Heathrow i nie tylko

  Nie wszystkie oferty dotyczące pracy na brytyjskich lotniskach wymagają posiadania specjalistycznych kwalifikacji i dobrej znajomości języka angielskiego. Odnosi się to m.in. do pracowników personelu sprzątającego i osób odpowiedzialnych za załadunek bagaży.

 • W grudniu 2014 r. w Kraków Airport obsłużono 268 830 pasażerów, czyli o 7% więcej niż rok wcześniej. To najlepszy grudniowy wynik w historii krakowskiego lotniska. Rekordowy był także cały 2014 r. w którym obsłużono 3 817 792 pasażerów. To wynik o 5% lepszy niż w roku 2013.