• Informacje na temat:

  najwieksze wojska świata

Artykuły na temat: najwieksze wojska świata
 • Sprinterzy w maratonie

  ...- jak sami mówią - realnego świata, jest coraz dłuższa. W miarę dojrzewania konsultingu, dziedziny w naszym kraju wciąż stosunkowo młodej, o spektakularnych transferach słychać będzie zapewne coraz...

 • Nie ma pewności, czy zapowiadana reforma CIA będzie dogłębna, ale zdecydowanie jest spóźniona.

 • Saxo Bank: Największe zyski na surowcach i rynkach wschodzących

  W miarę, jak zbliżamy się do końca roku i zastanawiamy się, co nas dalej czeka, można uznać, że ten rok będzie postrzegany jako rok szczególnej niepewności i niestabilności politycznej.

 • Australijski przemysł zbrojeniowy che przenieść produkcję do Polski

  Wielozadaniowy pojazd opancerzony Hawkei - produkowany przez australijską filię koncernu Thales - to młodszy brat sprawdzonego na misjach w Iraku, Afganistanie i Mali Bushmastera. Polskim siłom zbrojnym został zaproponowany w ramach programu Pegaz, który zakłada kupno nowych wozów dla m.in. dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej.

 • Szturm na 130 miliardów

  Do rywalizacji o rekordowy budżet na modernizację uzbrojenia i wyposażenia Wojska Polskiego stanęli giganci zagraniczni i firmy polskie. Pierwsi mają kolosalny potencjał. Nasi producenci liczą, że języczkiem u wagi stanie się argument, iż rodzimy przemysł zbrojeniowy to kluczowe ogniwo w systemie obrony kraju.

 • Gwiazdy kina w kampanii BZ WBK

  Takiej kampanii nie miał wcześniej żaden bank w Polsce. Sięgnięto bowiem po globalne (i lokalne) gwiazdy filmu. Ze świata sprowadzono postaci wręcz symboliczne - jak Chuck Norris, ale i wielkich aktorów - jak choćby Danny DeVito..

 • CPK na złe i dobre czasy

  Centralny Port Komunikacyjny to kluczowy element wizji Polski bezpiecznej i zasobnej. I nie chodzi o CPK sam w sobie, ale o spójny i całościowy program inwestycji, który po raz pierwszy po 1989 r. wyznacza strategię rozwoju Polski jako liczącego się konkurenta w europejskiej i globalnej gospodarce.

 • "Co byś zrobił, gdybyś był prezydentem?"

  Spędziłem właśnie bardzo interesujący tydzień w Atenach i Paryżu, dwóch stolicach, z których każda musiała się zmierzyć z własną dawką dysfunkcyjnej polityki. W ramach moich licznych podróży odwiedzam rocznie ponad 30 krajów i jedno z pytań, które słyszę najczęściej, to:"Co byś zrobił, gdybyś był prezydentem?".