• Informacje na temat:

  napoje producent

Artykuły na temat: napoje producent
 • Chińska firma uruchomi drukarnię w Krakowie

  Chiński producent naklejek na napoje i produkty żywnościowe, Haoneng Packing Co. Ltd, ulokuje swój nowy zakład w Krakowie. Firma planuje zatrudnić w nim 60 pracowników.

 • Będzie kaucja za plastikowe butelki. Napoje podrożeją

  Resort środowiska jest skłonny poprzeć samorządowców, którzy domagają się wprowadzenia takiej opłaty. Trwają analizy - wynika z ustaleń "Dziennika Gazety Prawnej".

 • Podział gigantycznej firmy to zwolnienie z pracy 1600 osób!

  ...średniej. Kosztowały najwięcej od początku 2003 r. - - - - - - Kraft Foods Największy w Ameryce Północnej i drugi (po Nestlé) światowy koncern produkujący produkty żywnościowe i napoje. Główną siedzibą jest Northfield w stanie Illinois w USA. Firma powstała w roku 1903, jej założycielem był James Kraft skąd też wzięła się nazwa firmy. Wśród polskich spółek firmy znaczące są Olza - producent...

 • Producenci win owocowych skarżą się na wytyczne fiskusa

  Producenci win owocowych skarżą się na niesprawiedliwe wytyczne Ministerstwa Finansów i ostrzegają, że czterokrotny wzrost akcyzy na ich wyroby może doprowadzić do spadku konkurencyjności polskich win owocowych, a przemysł winiarski narazić na milionowe straty.

 • Najważniejsze pytania w biznesie

  ...stylowych zegarów z kukułką brzmi rewelacyjnie, co jednak zrobić, gdy kukułki sprzedaje tylko jeden producent? Odpowiedź: trzeba za to zapłacić. Z drugiej strony, unikaj uzależnienia się od tanich(...). General Motors i Coca Cola dystrybuują samochody i napoje przy pomocy dostawców. Firm odzieżowe, jak choćby Ralph Lauren , korzystają zarówno z kanałów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. A Apple co...

 • PKN Orlen planuje wprowadzić do sprzedaży na swoich stacjach paliw napój energetyzujący własnej marki. Spółka ogłosiła zapytanie ofertowe dotyczące wyboru producenta. Chodzi m.in. o wytwarzanie napoju energetyzującego o smaku mojito i witaminowego w puszkach.

 • Eksperci: Podwyżka akcyzy na napoje spirytusowe nie przyniosła efektów

  Podwyżka podatku akcyzowego na wyroby spirytusowe w 2014 r. nie przyniosła dodatkowych wpływów budżetowych, ale spowodowała spadek produkcji i problemy najmniejszych producentów - stwierdzili eksperci podczas wtorkowej debaty w KIG.

 • Grupa Maspex Wadowice sfinalizowała transakcję zakupu spółki Rio Bucovina, wiodącego producenta na rumuńskim rynku wody

  Grupa Maspex Wadowice sfinalizowała transakcję zakupu 100 proc. udziałów w spółce Rio Bucovina, wiodącego producenta wody na rynku rumuńskim.

 • Kwas chlebowy dynamicznie wraca na rynki

  Polacy coraz częściej sięgają po Razowy Kwas Chlebowy - zdrową alternatywę dla słodzonych i przepełnionych sztucznymi dodatkami napojów gazowanych - wynika z raportu sprzedaży przeprowadzonego przez Nielsena dla firmy Van Pur.

 • 17,5 litra soku na osobę w Polsce

  17,5 litra soku na osobę rocznie wypija statystyczny Polak, co oznacza tylko 48 ml dziennie. Tymczasem w Skandynawii dzienne spożycie soków to 200 ml na osobę, czyli tyle, ile zalecają dietetycy - poinformowała PAP dyrektor KUPS Barbara Groele.