• Informacje na temat:

  nasdaq

Artykuły na temat: nasdaq
 • Cisco zapowiada wzrost zatrudnienia i nowe zadania dla centrum w Krakowie

  ...​Globalne centrum usług amerykańskiej firmy technologicznej Cisco w Krakowie, które obchodzi 5-lecie działalności, zapowiedziało dalszy rozwój polegający na zwiększaniu zatrudnienia i pozyskiwaniu nowych zaawansowanych zadań. Teraz zatrudnia ono 1,3 tys. osób. Akcje firmy notowane są na NASDAQ (walor CSCO).

 • Początek bieżącego tygodnia na większości parkietów charakteryzowały umiarkowane spadki. Nieco słabsze nastroje widoczne były już w czasie nocnego handlu w Azji. Spadkom przewodził Nikkei (-0,7 proc.), co jest o tyle zaskakujące że popyt otrzymał argument do wzrostów w postaci lepszego od oczekiwań odczytu sprzedaży detalicznej za czerwiec (odczyt +1,8 proc. r/r; prognoza +1,7 proc.). W Europie większość indeksów zaliczyła praktycznie neutralne sesje.

 • 1300 ludzi na bruk. Trzeba oszczędzić miliard

  .... Cisco 15 sierpnia br. ogłosi raport za swój IV kwartał. Na wczorajszej sesji giełdowej Nasdaq papiery straciły 1,77 proc. i kosztowały 16,07 dol. Krzysztof Mrówka ZOBACZ INFORMACJĘ BLOOMBERG TV...

 • Towarowa Giełda Energii S.A. i Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ogłosiły, że Towarowa Giełda Energii (TGE) będzie korzystać z technologii X-stream Trading Technology.

 • Jakie są skutki prawdopodobnego powrotu emigrantów z UE do krajów Europy Środkowo-Wschodniej?

  .... Jak dotąd w Polsce i w Bułgarii rządy nie podjęły żadnych działań w tym zakresie, natomiast w Czechach wdrożono wyłącznie program dla naukowców. Colliers International Group Inc. (NASDAQ i TSX...

 • Indeksy giełdowe w Nowym Jorku zakończyły poniedziałkową sesję na plusach, a inwestorzy przychylnym okiem patrzą na akcje dużych spółek. Rekordy notowań ustanowiły akcje Apple i Amazona, a wraz z nimi cały Nasdaq.

 • 514 000 ludzi w kraju ma pracę tylko dzięki nim

  ...cenie 537,54 dol.). Papiery notowane są na parkiecie giełdy Nasdaq. 35-letni Apple z wartością rynkową pół biliona dol. dostała się do ekskluzywnego grona pięciu takich przedsiębiorstw w USA - trafili...

 • Zwyżki na Wall Street, Nasdaq z nowym rekordem

  Indeksy giełdowe w USA odrobiły z nawiązką w czwartek straty z poprzedniej sesji, przy nowych rekordowych wycenach dużych spółek technologicznych. Inflacja w USA przyspiesza. Prezes Fed pozytywnie wypowiedział się o gospodarce USA.

 • 10 najbardziej dochodowych działalności prowadzonych w domu

  ...z zysków przed opodatkowaniem w wysokości 14 proc. Chociaż zaufanie do rynków jest nadwyrężone i konkurencja ze strony E-Handlu (Nasdaq: ETFC - wiadomości - ludzie ) i Charlesa Schwaba (Nasdaq: SCHW(...) opłacalny biznes - po prostu napisz jeden program i sprzedawaj jego kopie. Ale jest to biznes, w którym trzeba umieć się przebić. Weź pod uwagę, że najdroższe aplikacje dla Apple (Nasdaq: AAPL...

 • Dzisiaj obserwowaliśmy rekordowe śróddzienne poziomy na indeksie technologicznym Nasdaq na Wall Street, co było związane ze wzrostami tzw. blue chipów z tego rynku. Niemniej rynek wciąż pozostaje silnie niepewny wobec potencjalnych wojen handlowych oraz reaguje mieszanie na wciąż spadającą cenę ropy naftowej, co można z kolei powiązać z działaniami Donalda Trumpa.