• Informacje na temat:

  nasdaq cedc

Artykuły na temat: nasdaq cedc
 • Podwyżka akcyzy uderzyła w rynek wódki. W ubiegłym roku sprzedaż zmalała o prawie 4,5 proc.

  Podwyższenie stawki akcyzy na alkohol etylowy spowodowało, że całkowita sprzedaż wódki w Polsce spadła w ubiegłym roku o prawie 4,5 proc. Nie przeszkodziło to spółce CEDC International w zwiększeniu udziału w rynku do poziomu 32 proc. Źródłem wzrostu jest m.in. wprowadzenie rekordowej liczby nowych produktów. Mimo tego koncern nie planuje powrotu na rynek kapitałowy. Po zdjęciu z giełdy spółka

 • CEDC na Nasdaq i GPW

  Central European Distribution Corporation (CEDC), zajmująca się dystrybucją alkoholi, jest zainteresowana przejęciem Polmosu Białystok lub innych producentów. - Firma notowana już na amerykańskim rynku Nasdaq w drugiej połowie tego roku chciałaby zadebiutować też na giełdzie w Warszawie.

 • Nasdaq może wycofać akcje CEDC z obrotu na tym rynku

  Przedstawiciele Nasdaq chcą rozpocząć proces wycofania akcji CEDC z obrotu na rynku Nasdaq, ponieważ spółka nie spełniła zasad notowań zobowiązujących ją do odbycia rocznego WZA w okresie jednego roku od 31 grudnia 2011 r. - podała CEDC w komunikacie.

 • Coraz bardziej realne jest przejęcie rosyjskiego producenta alkoholi przez firmę notowaną na warszawskim parkiecie.

 • Central European Distribution Corporation (CEDC), główny akcjonariusz giełdowego Polmosu Białystok, podpisał wstępne porozumienie z Remy Cointreau SA oraz DELB BV w sprawie zakupu 100 proc. spółki Bols Węgry - poinformował CEDC.

 • Central European Distribution Corporation (CEDC), spółka notowana na GPW w Warszawie oraz na giełdzie Nasdaq w Stanach Zjednoczonych, poinformowała, że zamierza sprzedać do 1,6 mln swoich akcji w drodze publicznej oferty w Polsce oraz poprzez międzynarodową ofertę prywatną, skierowaną do wybranych inwestorów instytucjonalnych poza USA.

 • CEDC, największy producent wódki na świecie, spółka notowana na giełdzie Nasdaq w USA oraz na GPW, ustaliła, w związku z ofertą publiczną 10.250.000 akcji zwykłych CEDC, cenę za jedną akcję zwykłą spółki na poziomie 31 USD.

 • CEDC informuje, że w dniu 10 sierpnia 2012 r. spółka otrzymała powiadomienie od przedstawiciela Departamentu Dopuszczenia Spółek stwierdzające, że ze względu na fakt, iż CEDC nie jest w stanie złożyć w terminie raportu na Formularzu 10-Q za okres kończący się 30 czerwca 2012 r., Spółka nie spełniła Zasady Dopuszczenia do Notowań NASDAQ nr 5250(c)(1).

 • CEDC planuje w 2005 r. debiut na GPW. Spółka chce kupić Polmos Białystok i kilku dystrybutorów, których sprzedaż sięga 100 mln USD.

 • Central European Distribution Corporation (CEDC), spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na giełdzie Nasdaq w Stanach Zjednoczonych, poinformowała, że zakończyła wezwanie na ok. 2,54 mln akcji Polmosu Białystok SA, zwiększając tym samym udziały w Polmosie Białystok do 90,14%. CEDC podejmie starania aby zwiększyć pakiet akcji i praw głosu w Polmosie Białystok w okresie