• Informacje na temat:

  nasza klasa

Artykuły na temat: nasza klasa
 • Spółki węglowe wracają do klas górniczych

  ...organami prowadzącymi szkoły z klasami górniczymi. Przedstawiciele Grupy zapewniają, że z przeprowadzonych analiz poziomu odejść pracowników na emerytury, struktury wiekowej i stażu pracy pracowników...

 • Banki doceniają klasę średnią

  Polskie społeczeństwo się bogaci. Rośnie liczba osób, które możemy określić jako klasę średnią, czyli filar gospodarki każdego wysoko rozwiniętego kraju. Dla banków grupa zamożnych Polaków, tzw. klientów premium, czyli takich, których zarobki plasują się powyżej średniej, staje się coraz bardziej istotna. Zaczynają doceniać tego atrakcyjnego klienta. Jeśli należysz do tej grupy, warto sprawdzić, co możesz zyskać.

 • Praca, nasza miłość. I przekleństwo

  ...klasa średnia coraz bardziej składa się z samych białych kołnierzyków. Podobne tendencje, choć różniące się tempem, widać zarówno w USA, jak i w Europie. Nawet w takich krajach jak Niemcy. Nic dziwnego(...) potrzebne do utrzymania. Nasza praca to miejsce, w którym się spełniamy, tworzymy i rozwijamy posiadane talenty. Prawdopodobnie po ziemi nie chodziło jeszcze nigdy tylu ludzi, którzy autentycznie lubią swoją...

 • Polska na szczycie naszej listy koncepcji inwestycyjnych

  Prawdopodobne zwycięstwo PiS w wyborach 25 października nie zmienia naszej zasadniczej prognozy dotyczącej Polski. Zdaniem analityków Saxo Banku, Polska jest na szczycie listy koncepcji inwestycyjnych.

 • Mój synek jest w pierwszej klasie i chce sam wracać ze szkoły (jest ona niedaleko naszego domu). Czy przepisy na to pozwalają? Natalia z Kielc

 • Aranżujemy salon z klasą!

  Salon to niezwykle ważne pomieszczenie w każdym domu. Tu odpoczywamy, spędzamy czas z najbliższymi, a także przyjmujemy gości. Ważne, aby pokój dzienny był urządzony tak, aby nie tylko spełniał funkcje, do jakich jest przeznaczony, ale również cieszył oko dobrze przemyślaną aranżacją.

 • 6,5 tys. zł i wczesna emerytura

  Pilot bojowy z klasą mistrzowską może w polskiej armii zarobić najwyżej 6,5 tys. złotych. Cywilne towarzystwa lotnicze oferują mu kilkakrotnie więcej. Armii zaczyna brakować pilotów, lekarzy i innych specjalistów - stwierdza "Życie Warszawy".

 • "Nasz elementarz" kłopotliwy dla wydawców. Spadająca sprzedaż powoduje bankructwa

  Po wprowadzeniu do szkół rządowego podręcznika w jednym z wydawnictw na makulaturę trafiły książki o wartości 10 mln zł.

 • Kariera: Powrót do tej samej rzeki

  Kręte są ścieżki kariery. W naszej kulturze powrót do dawnej firmy po "romansie" z inną jest bardzo trudny. Ale i Jack Welch, i osoby, które odważyły się na taki krok, przekonują, że warto zaryzykować.

 • Na co zwrócić uwagę przy aranżacji łazienek, gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń? To nie lada wyzwanie, by stworzyć funkcjonalną i piękną łazienkę.