• Informacje na temat:

  nasza klasa

Artykuły na temat: nasza klasa
 • Spółki węglowe wracają do klas górniczych

  ...organami prowadzącymi szkoły z klasami górniczymi. Przedstawiciele Grupy zapewniają, że z przeprowadzonych analiz poziomu odejść pracowników na emerytury, struktury wiekowej i stażu pracy pracowników...

 • Banki doceniają klasę średnią

  Polskie społeczeństwo się bogaci. Rośnie liczba osób, które możemy określić jako klasę średnią, czyli filar gospodarki każdego wysoko rozwiniętego kraju. Dla banków grupa zamożnych Polaków, tzw. klientów premium, czyli takich, których zarobki plasują się powyżej średniej, staje się coraz bardziej istotna. Zaczynają doceniać tego atrakcyjnego klienta. Jeśli należysz do tej grupy, warto sprawdzić, co możesz zyskać.

 • Nauczyciel powinien zarabiać 10 tys. zł brutto. Praca z klasą to zarządzanie projektem

  - Tyle zarabia project manager w firmie. A praca z klasą to jest zarządzanie projektem. Odpowiedzialność ogromna. Do zawodu nauczyciela powinno się rekrutować najlepsze 5‒10 proc. absolwentów polskich uniwersytetów - mówi w wywiadzie dla "DGP" prof. Jan Fazlagić z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Kierownik przygotowanego na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości projektu „Szkoła dla innowatora”, który opisywaliśmy na łamach "DGP".

 • Polska na szczycie naszej listy koncepcji inwestycyjnych

  Prawdopodobne zwycięstwo PiS w wyborach 25 października nie zmienia naszej zasadniczej prognozy dotyczącej Polski. Zdaniem analityków Saxo Banku, Polska jest na szczycie listy koncepcji inwestycyjnych.

 • Praca, nasza miłość. I przekleństwo

  ...klasa średnia coraz bardziej składa się z samych białych kołnierzyków. Podobne tendencje, choć różniące się tempem, widać zarówno w USA, jak i w Europie. Nawet w takich krajach jak Niemcy. Nic dziwnego(...) potrzebne do utrzymania. Nasza praca to miejsce, w którym się spełniamy, tworzymy i rozwijamy posiadane talenty. Prawdopodobnie po ziemi nie chodziło jeszcze nigdy tylu ludzi, którzy autentycznie lubią swoją...

 • Aranżujemy salon z klasą!

  Salon to niezwykle ważne pomieszczenie w każdym domu. Tu odpoczywamy, spędzamy czas z najbliższymi, a także przyjmujemy gości. Ważne, aby pokój dzienny był urządzony tak, aby nie tylko spełniał funkcje, do jakich jest przeznaczony, ale również cieszył oko dobrze przemyślaną aranżacją.

 • Mój synek jest w pierwszej klasie i chce sam wracać ze szkoły (jest ona niedaleko naszego domu). Czy przepisy na to pozwalają? Natalia z Kielc

 • "Nasz elementarz" kłopotliwy dla wydawców. Spadająca sprzedaż powoduje bankructwa

  Po wprowadzeniu do szkół rządowego podręcznika w jednym z wydawnictw na makulaturę trafiły książki o wartości 10 mln zł.

 • Nawet z pracą nie ma kołaczy. Ekspert: Na aktualności zyskują stwierdzenia Marksa

  ...bardzo prawdopodobne, że koszty uczestnictwa w PPK spowodują spadek wynagrodzeń netto pracowników. Takim działaniom sprzyja nasza niska mobilność. Pracujący niechętnie podejmują decyzje o zmianie...

 • Na co zwrócić uwagę przy aranżacji łazienek, gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń? To nie lada wyzwanie, by stworzyć funkcjonalną i piękną łazienkę.