• Informacje na temat:

  nauczyciel mianowany wynagrodzenie

Artykuły na temat: nauczyciel mianowany wynagrodzenie
 • MEN: Od kwietnia wzrosną wynagrodzenia nauczycieli

  Od 1 kwietnia wzrosną wynagrodzenia nauczycieli. Płace zasadnicze, w zależności od stopnia awansu zawodowego, wzrosną od 123 do 168 zł brutto. Rozporządzenie w tej sprawie zostało podpisane przez minister edukacji narodowej Annę Zalewską.

 • Zmiany w Karcie nauczyciela: Kosztowny staż i urlopy zdrowotne nauczycieli

  Samorządy w tym roku będą musiały wydać więcej na urlopy zdrowotne i awanse zawodowe pedagogów. Ale w kolejnym, dzięki zaostrzonym przepisom, liczą na milionowe oszczędności.

 • Wynagrodzenia nauczycieli: Jak zreformować system?

  Po raz pierwszy od 2012 r. nauczyciele otrzymają od 1 kwietnia 2018 r. tak znaczące, bo 5-proc. podwyżki. W kolejnych latach ma być podobnie. Czy to oznacza, że praca nauczycieli została wreszcie doceniona?

 • Jak nie zbankrutować w szkole?

  nauki dzieci. Po południu porozmawiamy z dyrektorami szkół: publicznej, prywatnej i społecznej. Zajrzymy też do kieszeni nauczycieli.

 • Nauczyciel dostanie 440 zł brutto za wyróżniającą pracę

  Nauczyciele pracujący w prywatnych szkołach i przedszkolach będą musieli być zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Kolejny dodatek zyskają najstarsi pedagodzy.

 • Obrońca uciśnionych żyje jak lord

  Służbowa limuzyna za 120 tys. zł, dom wart kilkaset tysięcy złotych i miesięczna pensja w wysokości 9 tys. zł brutto - w takich luksusach pławi się prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz (50 l.). Podczas gdy nauczyciele ledwie wiążą koniec z końcem, on żyje jak panisko. Bogaty biednego nigdy nie zrozumie...

 • Ile zarabia nauczyciel? Podstawa mrozi krew w żyłach, ale są jeszcze dodatki

  Do 3,1 tys. zł - tyle dostaje minimalnego wynagrodzenia zasadniczego nauczyciel w szkole publicznej, wynika z danych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Są jednak i tacy, którzy muszą przeżyć za około 1,5 tys. zł. Skąd te różnice?

 • Do końca stycznia samorządy muszą wypłacić nauczycielom wyrównania do pensji. Będą niższe niż rok temu - ujawnia "Dziennik Polski".

 • 500 plus dla nauczycieli, czyli 41 warunków do spełnienia

  ...zawodowego wydłuży się z 10 do 15 lat, ale z możliwością jej skrócenia. Będzie to uzależnione od uzyskania oceny pracy na określonym poziomie. Nauczyciel kontraktowy i nauczyciel mianowany, legitymujący(...)Po raz pierwszy specjalny dodatek ma trafić do nauczycieli we wrześniu 2020 r. Docelowo ma wynieść miesięcznie ponad 500 zł (patrz infografika). Jego adresatem są pedagodzy z najwyższym stopniem...

 • Praca nauczyciela - dramat czy nowe perspektywy?

  Nowy rok szkolny nie będzie łaskawy dla nauczycieli - wielu z nich straci pracę. Jakie perspektywy rozwoju mają nauczyciele i z czego wynika brak ofert pracy na rynku edukacyjnym? Jak nauczyciele są postrzegani przez rekruterów? Eksperci Praca.pl o trendach, problemach i możliwościach w pracy nauczyciela.