• Informacje na temat:

  notowania akcje pkp cargo

Artykuły na temat: notowania akcje pkp cargo
 • Manipulacje kursem akcji PKP Cargo na GPW? Komisja Nadzoru Finansowego zawiadomiona przez PKP

  - PKP złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego zawiadomienie o możliwości manipulowania kursem akcji PKP Cargo - poinformowała w czwartek rzeczniczka prasowa PKP Katarzyna Mazurkiewicz. Zdaniem PKP, na kurs mogły mieć wpływ wypowiedzi nt. rzekomych planów sprzedaży kolejnych akcji PKP Cargo.

 • PKP Cargo: Pracownicy stracili już po 800 zl

  Na strajku związkowców PKP Cargo mogą stracić pracownicy. Od lipca, kiedy rozpoczął się spór zbiorowy, do końca października akcje spółki przewozowej spadły o ponad jedną piątą. Pracownicy, którzy są w posiadaniu pakietów akcji, w ciągu kilku miesięcy stracili średnio po ok. 800 zł, a dopiero od listopada wolno im będzie sprzedawać papiery na GPW.

 • PKP Cargo w rok od debiutu na giełdzie ma ponad 50-proc. udział w rynku

  W rok od giełdowego debiutu PKP Cargo zwiększyło swój udział w rynku do ponad 50 proc. Największy polski przewoźnik zainwestował w tym roku już ćwierć miliarda złotych w modernizację i zakup taboru, ogłosił też, że zamierza przejąć kilku zagranicznych przewoźników. Jak podkreślają przedstawiciele PKP Cargo, spółka mimo wielu wyzwań na rynku zwiększa zyski.

 • Analitycy Vestor DM, w raporcie z 2 listopada, obniżyli rekomendację PKP Cargo do "redukuj" z "neutralnie", a cenę docelową jednej akcji spółki do 60 zł z 78 zł.

 • Na podstawie par. 29 ust. 3 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. PKP CARGO Spółka Akcyjna przekazuje raport dotyczący niestosowania...

 • Na podstawie par. 29 ust. 3 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. PKP CARGO Spółka Akcyjna przekazuje raport dotyczący niestosowania...

 • Po tym jak chiński rynek zanotował olbrzymi spadek, giełda na Wall Street zakończyła poniedziałkowe notowania na minusach. Warszawski parkiet rozpoczął dzień plusach, z upływem czasu indeksy zyskiwały na wartości, aby pod koniec dnia lekko się skorygować. Główny indeks WIG ostatecznie zyskał 0,32 proc., a WIG 20 - 0,24 proc. Obroty na całym rynku osiągnęły wartość 1040 mln zł.

 • Kolejne słabsze odczyty płynące z chińskiej gospodarki, która tym razem pokazała wrześniowy spadek dynamiki importu, skutecznie wystraszyły wiodące rynki europejskie, które rozpoczęły wtorkowe notowania od wyraźnych spadków. Tym gorszym klimatom poddał się również warszawski parkiet, który śladem globalnych nastrojów kontynuował od startu zapoczątkowaną wczoraj przecenę.