• Informacje na temat:

  notowania akcji pzu

Artykuły na temat: notowania akcji pzu
 • ...pieniądze zasilają budżet państwa. A przy okazji korzystają na tym drobni akcjonariusze. Do takich spółek należą PZU, PKO BP, KGHM czy Polska Grupa Energetyczna. Kolejną pomocną wskazówką jest indeks...

 • Będzie dodatkowy audyt sprzedaży akcji Ciechu przez PZU - ustalili dziennikarze RMF FM. Nowy zarząd PZU, największego polskiego ubezpieczyciela, sprawdzi działania poprzedników przy sprzedaży części akcji chemicznej spółki Ciech. Jej prywatyzację bada prokuratura.

 • Zobacz, jak puchną kieszenie szefów wielkich państwowych firm

  Zeszłoroczne wynagrodzenie prezesa Grupy Lotos było prawie cztery razy wyższe niż to z 2009 r. Zarobki szefa PZU wzrosły w tym czasie ponad pięciokrotnie. Podobnie zwiększyło się także honorarium w zarządzie PKO BP.

 • PZU liczy na banki ze swojej grupy

  PZU w ciągu ostatnich trzech lat stał się grupą bankowo-ubezpieczeniową. Fakt posiadania udziałów w dwóch bankach ma dla ubezpieczyciela strategiczne znaczenie. Banki będą mieć największy wkład we wzrost rentowności grupy, a równocześnie stwarzają nowe możliwości biznesowe.

 • Ile zarabia szef?

  ...na Europę Środkowo-Wschodnią w banku inwestycyjnym J.P. Morgan, a wcześniej przez trzynaście lat kierował Bankiem Handlowym. Był też prezesem zarządu grupy PZU. Sporo zarobił również Bogusław Kott(...)), wielkością aktywów i poziomem przychodów. Eksperci przypominają, że duże znaczenie ma tu sam fakt notowania spółki na giełdzie i wiążące się z tym obowiązki - jak choćby wymóg prezentacji informacji...

 • PZU zaktualizowało strategię na nowe wyzwania

  PZU ogłosiło strategię do 2020 roku. Chce dzięki niej sprostać wyzwaniom cyfryzacji, uwolnić potencjał grupy w regionie, umocnić relacje z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi i poprawić rentowność.

 • Nie będziemy łączyć Pekao z Aliorem - prezes PZU

  - PZU nie ma w planach dalszych przejęć banków, ale nie wykluczam, że same banki - Alior i Pekao SA - będą rozważały inwestycje w tym sektorze - mówi prezes PZU SA Paweł Surówka. Dodał, że jako Grupa, PZU chce inwestować w technologie i nowe produkty, na których skorzystają klienci.

 • PZU podniesie ceny ubezpieczeń komunikacyjnych OC

  - Aby dostosować poziom OC do szkodowości, wszyscy ubezpieczyciele zwiększyli ceny, na szczęście widzimy koniec tej wojny cenowej; PZU podniósł ceny, ale mniej niż cały rynek - powiedział na konferencji wynikowej Grupy PZU członek zarządu spółki Roger Hodgkiss.

 • PZU buduje ofertę dla małych i średnich firm

  Ubezpieczanie firm, a zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw to strategiczny cel PZU. Tak jak w przypadku klientów indywidualnych, grupa PZU buduje dla nich kompleksową i zintegrowaną ofertę na wszystkich etapach wzrostu i działalności przedsiębiorstwa. Oferta korporacyjna splata się z ofertą dla klientów indywidualnych, a ubezpieczeniowa - z bankową. Dzięki temu PZU chce osiągnąć znaczny

 • KNF: Brak podstaw do sprzeciwu wobec nabycia przez PZU SA akcji Pekao SA

  Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie stwierdziła brak podstaw do zgłoszenia sprzeciwu wobec nabycia przez PZU SA za pośrednictwem Polskiego Funduszu Rozwoju akcji Banku Pekao SA, w liczbie przekraczającej 20 proc. - poinformowała KNF w komunikacie.