• Informacje na temat:

  notowania giełda rosyjska

Artykuły na temat: notowania giełda rosyjska
 • Rosyjska giełda notuje spadki

  Spada wartość rosyjskiej waluty i ceny akcji na moskiewskiej giełdzie.

 • Inwestorzy zarabiają na kryzysie rosyjskim. Dobrze sobie radzą eksporterzy z branży stalowej

  Inwestowanie w akcje rosyjskich spółek jest obarczone dużym ryzykiem, ale może być także wysoce opłacalne - uważa Marek Buczak z Quercus TFI. Dobrze radzą sobie spółki eksportujące, szczególnie z branży stalowej, które koszty ponoszą w rublach, a zyski liczą w dolarach.

 • Niepokojące informacje otrzymali dziś Rosjanie z moskiewskiej giełdy. Rubel poważnie stracił na wartości w stosunku do euro i dolara.

 • Rosyjski minister: Kurs rubla na dnie

  Kurs rubla sięgnął dna. Taką opinię wygłosił rosyjski wiceminister finansów Aleksiej Moisiejew. W rozmowie z telewizją RBK polityk stwierdził, że "kurs rubla sięgnął dna i najprawdopodobniej zacznie się umacniać". Średnio 1 dolar kosztuje w Rosji 39,98 rubla, a 1 euro 50,44 rubla.

 • Największe zyski przyniosły fundusze rosyjskich akcji!

  Październik upłynął pod znakiem dużej zmienności na rynkach, co widać po zachowaniu się poszczególnych grup funduszy z oferty krajowych TFI. 60 proc. z nich odnotowało w tym czasie dodatni wynik zarządzania. W pierwszej dziesiątce najbardziej zyskownych znalazło się kilka produktów z grupy akcji polskich uniwersalnych, a także kilka z ekspozycją na konkretne kraje np. Japonię czy Brazylię. Giełdy tych krajów były globalnymi liderami wzrostów - Nikkei 225 był +5,9 proc., a Bovespa +11,2 proc....

 • Wynik Warimpexu pod wpływem rosyjskiego kryzysu

  Wstępny wynik finansowy za rok 2014 potwierdzony: Straty z tytułu wyceny i różnic kursowych w Rosji najistotniejszą przyczyną wyniku finansowego netto za 2014 rok, który wynosi -35,3 mln Euro

 • W lipcu 2007 r. WIG osiągnął historycznie wysoką wartość 67 772,91 punktów. Dopiero teraz ponownie zbliża się do tego poziomu. Czemu aż przez dziesięć lat pozostawał poniżej tej wartości?