• Informacje na temat:

  notowania kghm

Artykuły na temat: notowania kghm
 • Średnia płaca w KGHM w 2011 roku wzrośnie rok do roku o 4,6 procent

  W 2011 roku średnia płaca w KGHM Polska Miedź wyniesie 9031 zł i będzie wyższa od płacy za rok 2010 o 4,6 procent.

 • Stabilny poziom produkcji górniczej, wzrost produkcji hutniczej i utrzymanie dyscypliny kosztowej to główne czynniki charakteryzujące osiągnięcia Grupy KGHM w 2014 roku. Był to kolejny rok postępu w obszarach produkcyjnych, rozwoju bazy zasobowej oraz zabezpieczenia finansowania. Mimo wielu wyzwań spowodowanych turbulencjami na rynkach metali, zakładane wcześniej cele zostały zrealizowane.

 • ...pieniądze zasilają budżet państwa. A przy okazji korzystają na tym drobni akcjonariusze. Do takich spółek należą PZU, PKO BP, KGHM czy Polska Grupa Energetyczna. Kolejną pomocną wskazówką jest indeks...

 • KGHM czeka trudny rok

  KGHM spodziewa się, że 2015 r. będzie trudny, ale słaby złoty pomoże spółce - poinformował Herbert Wirth, prezes KGHM. Nie chciał zdradzić jakie są założenia KGHM dotyczące średnich cen miedzi w 2015 r.

 • ...rok wcześniej. W grupie KGHM płace poszły w górę o ponad 10 proc. na co wydano 2,69 mld zł, a w PGNiG o 7,6 proc. do 2,09 mld zł.

 • KGHM zapłaci pomimo straty

  Akcjonariusze KGHM zdecydowali na środowym walnym zgromadzeniu o wypłacie 200 mln zł dywidendy z zysków z lat ubiegłych. Dywidenda na akcję wyniesie 1 zł. Zdaniem analityków, na egzekwowanie dywidend naciska resort finansów szukający pieniędzy na wysokie wydatki budżetu.

 • Ile zarabiają polscy górnicy?

  Węglowy i Kompania Węglowa. Dodatkowo, największą spółką działającą w sektorze wydobywczym, a jednocześnie największą spółką w Polsce jest KGHM Polska Miedź. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile(...) i zysku netto, w porównaniu do dwóch poprzednich latach. Wśród spółek notowanych na GPW, Bogdanka już w trzecim kwartale 2012 roku wypracowała lepsze wyniki, niż w całym 2011 roku. Przychody JSW i KGHM...

 • Piotr Walczak zrezygnował z funkcji wiceprezesa KGHM

  Piotr Walczak złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa KGHM Polska Miedź S.A. ds. produkcji - poinformował w środę zarząd spółki. Rezygnacja jest ze skutkiem na 13 czerwca. KGHM poinformował także o tym, że czerwcowe ZWZ spółki zajmie się zmianami w składzie rady nadzorczej.

 • KGHM zakłada poprawę na rynku miedzi, chce lekko zwiększyć produkcję w Sierra Gorda

  - KGHM liczy na poprawę koniunktury na rynku miedzi do 2021 r.; chce utrzymać obecny poziom produkcji metalu w grupie, zwiększając jednocześnie nieco produkcję w Chile - mówi prezes KGHM Radosław Domagalski-Łabędzki. Zarząd spółki planuje przegląd aktywów w Ameryce Północnej.

 • KGHM chce budować kopalnię odkrywkową w Kanadzie

  Nasz górniczy kolos - KGHM - ma mocarstwowe plany. Polskie złoża na Śląsku już nie wystarczają - teraz czas na Amerykę Północną.