• Informacje na temat:

  notowania on line

Artykuły na temat: notowania on line
 • ...przeprowadzono w 1 kwartale 2010 roku, Polska dołączyła do projektu w 3 kwartale 2010 roku. Badanie jest realizowane poprzez ankiety wypełniane on-line przez respondentów w wieku 18-64 lata, pracujących(...) prawie nie uległ zmianie, bo wzrósł zaledwie o jeden punkt do 42 pkt. "W ciągu ostatnich dwóch miesięcy kwartalny indeks popytu poprawił notowania o jedenaście punktów, co odzwierciedla ożywienie...

 • Gwałtowne tąpnięcie notowań cukru

  Druga połowa maja na rynku cukru upływała pod znakiem systematycznego odrabiania strat z wcześniejszych miesięcy. Wczorajsza sesja przyniosła gwałtowny spadek notowań tego surowca.

 • O ponad 150 %, w porównaniu do roku poprzedniego, wzrósł zysk netto wypracowany na koniec 2014 roku przez notowaną na rynku NewConnect spółkę Uboat Line S.A.

 • Auto-Spa S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2012 r., zakończyła 2 kw. 2017 r. skonsolidowanym zyskiem EBITDA w wysokości 522 tys. zł przy przychodach netto ze sprzedaży przekraczających 2.473 tys. zł.

 • Orange Polska - wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce - wybrał system SALESmanago Marketing Automation. System zostanie wykorzystany do realizacji spersonalizowanych kampanii mailingowych i internetowych, a także promocji aplikacji mobilnej Mój Orange oraz rozwiązania Orange On-line, które umożliwia klientom zarządzanie swoim kontem oraz usługami w Orange przez całą dobę.

 • Z punktu widzenia techniki piątkowa odsłona nie wprowadziła jakichś istotnych zmian. Przede wszystkim bykom nie udało się po raz kolejny pokonać oporu Fibonacciego: 1953-1960 pkt wraz z przebiegającą w pobliżu Median Line.

 • Bardzo emocjonujący przebieg miała poranna faza piątkowego handlu. Otwarcie wypadło bowiem od razu w rejonie kolejnej zapory podażowej: 2261 - 2266 pkt., która posiadała dodatkowe wzmocnienie w postaci Median Line (wykres w skali 60 minutowej). Tym samym w dość spektakularny sposób doszło do przełamania lokalnego oporu Fibonacciego: 2232 - 2237 pkt.

 • Na wstępie warto podkreślić, że bardzo podobnie kształtuje się obecnie sytuacja techniczna indeksu WIG20 i czerwcowej serii kontraktów. W przypadku FW20M1720 ważną rolę odgrywa bariera podażowa: 2248-2256 pkt, wytyczona na bazie zniesienia 61.8 proc. (jak wynika z załączonego wykresu, posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci Median Line).