• Informacje na temat:

  notowanie akcji pko bp

Artykuły na temat: notowanie akcji pko bp
 • ...pieniądze zasilają budżet państwa. A przy okazji korzystają na tym drobni akcjonariusze. Do takich spółek należą PZU, PKO BP, KGHM czy Polska Grupa Energetyczna. Kolejną pomocną wskazówką jest indeks...

 • Zadaniem banków, w tym PKO BP, jest aktywizacja środków do Planu Morawieckiego - PKO BP

  - Zadaniem banków w Polsce, w tym banku PKO BP, jest aktywizacja środków krajowych do wspierania Planu Morawieckiego - powiedział prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło. O godz. 15.41 akcje banku zniżkowały na GPW o 1 procent.

 • Zobacz, jak puchną kieszenie szefów wielkich państwowych firm

  Zeszłoroczne wynagrodzenie prezesa Grupy Lotos było prawie cztery razy wyższe niż to z 2009 r. Zarobki szefa PZU wzrosły w tym czasie ponad pięciokrotnie. Podobnie zwiększyło się także honorarium w zarządzie PKO BP.

 • W całym 2015 r. wzrost polskiego PKB powinien osiągnąć 3,6 proc. Spadek cen, który utrzyma się jeszcze na początku roku, wyhamuje. W efekcie RPP dokona obniżki stóp proc. o nie więcej niż 25-50 pb. Kurs EUR/PLN w drugiej połowie roku powinien ukształtować się na poziomie ok. 4,2. Dobra sytuacja gospodarcza w środowisku niskich stóp proc. stworzy korzystne warunki dla polskiego rynku akcji.

 • Ile mógłby zarobić prezes giganta powstałego w wyniku połączenia Orlenu, PGNiG i Lotosu?

  ...wynosi około 50-60 proc.). W Polsce taka praktyka jest mniej popularna, przez co przyznanych akcji nie uwzględniliśmy w obliczeniach. Z porównania wynika, że prezes potencjalnie powstałej spółki(...) w rankingu wynagrodzeń menedżerów spółek notowanych na GPW w 2014 roku. Prezes paliwowego giganta znalazłby się za prezesami Comarch SA, TVN SA, PKO BP SA i Wawel SA, pomimo że nowo powstały podmiot byłby...

 • Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 24 maja, zainicjowali wydawanie rekomendacji dla CD Projektu od zalecenia "kupuj", z cenę docelową 84 zł.

 • ...obligacjach największych banków, takich jak PKO i BZ WBK, czy takich firm jak PKN Orlen, PGNiG, czy PGE nie należy spodziewać się odsetek wyższych niż 3,5-4,5 proc., a więc porównywalnych z oprocentowaniem(...). rocznie. Natomiast na świecie rynki obligacji funkcjonują równolegle do rynków akcji od dziesięcioleci i są bardzo popularną formą inwestowania. Ich popularność wynika z prostoty obligacji, gdzie...

 • Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 31 marca, obniżyli rekomendację dla KGHM do "sprzedaj" z "trzymaj", a cenę docelową jednej akcji spółki do 68 zł z 80 zł.

 • ...tys. osób) i podkarpackiego (24,6 tys.). Dochody z zagranicy uzyskało też liczne grono mieszkańców Dolnego Śląska (22,4 tys. podatników). Ekonomista PKO BP Kamil Cisowski wiąże rosnące dochody(...) skarbowe podliczyły też wstępnie dochody Polaków uzyskane z transakcji giełdowych. Z informacji przesłanych nam przez 14 izb wynika, że ubiegłoroczne zyski ze sprzedaży akcjibyły mniejsze niż rok...

 • DM PKO BP w raporcie z 18 września zaleca sprzedaż papierów Orlenu i Lotosu ze względu na największą ekspozycję downstream (rafineria i petrochemia) i spodziewane osłabienie marż rafineryjnych.